Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Most a skorpió csillagjegyűek...

Most a skorpió csillagjegyűek hűségesek vagy nem?

Figyelt kérdés
Egyik horoszkópban azt olvasom róluk, hogy, ha még kapcsolatban vannak, akkor is félrekacsingatnak, máshol meg azt, hogy, ha nagyon szerelmesek a párjukba, akkor nagyon ragaszkodóak és hűségesek tudnak lenni. Most akkor melyik az igaz?
2012. aug. 29. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség az egész.A hűség, a személyiség nem horoszkópfüggő.
2012. aug. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
a párom skorpió és maximálisan hűséges, ragaszkodó típus
2012. aug. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nos, párom és én is skorpiók vagyunk. Szerintem nincs nálunk hűségesebb, ragaszkodóbb pár. Egyikünk sem kicsapongó, boldog a házasságunk, eszünkbe sem jut félrelépni.

De én úgy gondolom, hogy mindez nem csillagjegyfüggő. Az ember személyiségétől, egyéniségétől függ minden. Attól hogy milyen erkölcsi értékeket képviselsz, mit hoztál otthonról, hogyan neveltek, milyen példát láttál, hogyan fejlődött a személyiséged, hogyan formálódtál a különféle élethelyzetek által stb. Felesleges a horoszkópot bújni, nem lehet minden skorpióra ráhúzni azt, amit írnak róla, hisz embere válogatja, és ugyanez igaz a többi csillagjegyre is.

2012. aug. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
lehet hogy hülyeségnem tartjátok ezt a horoszkópot(én se nagyon hiszek benne) , de rám minden igaz, amit írnak..
2012. aug. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hűséges is, meg nem is. Ez a személyiségétől függ. Előző, én pedig rák vagyok, van egy kos haverom,akivel nagyon hasonlítunk és van egy rák haverom, akivel kicsit se, szóval erről ennyit :D
2012. aug. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

én skorpió vagyok.

ahhoz voltam hűséges akit nagyon szerettem.

akit csak úgy tartottam mert egyikünknek sem akadt éppen akkor olyan aki azt mondtuk volna hogy: ez igen! annál nem

szóval igen, arra igaz hogyha szerelmes vagyok akkor nem létezik más

2012. aug. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sosem tudnám megcsalni a barátomat, függetlenül attól, hogy mennyire vagyunk egy hullámhosszon. Nem látom értelmét, ha egyszer a tiszta utat is választhatjuk helyette.


Lány

2012. aug. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!