Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan lehet meghóditani egy...

Hogyan lehet meghóditani egy skorpió nőt?

Figyelt kérdés

Utóbbi időben elkezdtem találkozgatni egy lánnyal akiről megtudtam hogy skorpió a csillagjegye!Teljesen a hatalmába keritett!Elbűvölő,kedves és olyan kisugárzása hogy arra szavak nincsenek!De ugyanakkor távolságtartó és néha olyan érzésem van mintha kerülne,de folyamatosan adja a jeleket!

Nem tudom hogy milyen játékot játszik velem,csak azt hogy részt akarok benne venni!

Valami tippek jól jönnének hogy én miként viselkedjek vele hogy sikeres legyen a hóditás!


2012. aug. 17. 16:35
1 2
 1/13 Réti bubuzér ***** válasza:
7%
Szaladj el. Jó messzire, jó gyorsan :)
2012. aug. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
7%
Ha közel engeded magadhoz, átkarol és beléd mar.
2012. aug. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Shai-Hulud ***** válasza:
60%

Tök ugyanúgy, mint a nem skorpiót. :-)


Nem csak 12-féle nő (és 12-féle férfi) létezik. Ha ez ilyen egyszerű lenne, akkor csak 12 különböző "hódítási módszert" kellene megtanulni, és minden menne mint a karikacsapás.

De valamiért ez mégsem így működik.


Talán próbáld meg nem a skorpiót látni benne, hanem az embert. Azt szokták értékelni.

És nem csak a skorpiók.


Pedro

2012. aug. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Csak nehogy felfaljon párzás után.
2012. aug. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Skorpió nő.Nem mindegy,hogy skorpió vagy nem skorpió,ha szűz lenne,lehet akkor is így viselkedne.

Miként viselkedj vele...súgd a fülébe hogy "kicsi,de játékos."

Nyomban ejakulál.:D

2012. aug. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Shai-Hulud ***** válasza:

"Csak nehogy felfaljon párzás után."

Az a sáska nő, te.... te. :-DD

2012. aug. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Marjál bele xDDDDDDD
2012. aug. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
mostanában mindenki az állatokhoz vonzódik?:D
2012. aug. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%

á, rólunk skorpió nőkről szinte minden pasi elhiszi hogy komolyan gondoljuk azokat a jeleket, pedig néha csak szórakozunk

azért távolságtartó mert félti a szabadságát, félti hogy túlzottan rá akarsz tapadni mint nagyon sok pasi, hogy majd megfojtod a ragaszkodással. de attól is tarthat hogy majd belédszeret mert egy szerelem nehezen múlik el egy skorpiónál

legyél időnként te is távolságtartó, titkolózó és akkor majd idegesíteni fogja meg kíváncsivá teszi hogy vajon miért van ez és talán ő fog közeledni

de én mondjuk már 1. pillanattól fogva tudom kitől akarok valamit és ki az aki feleslegesen strapálja magát úgyhogy lehet hogy hiába játszmázol ha ő is ilyen és az utóbbi eset áll fent

mindenesetre megér egy próbát :)

2012. aug. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Add önmagad. :) Nálam az jön be. Engem baromira idegesít, ha észreveszem, hogy valaki szerepet játszik azért, hogy bevágódjon nálam. Ha én nem akarok az illetőtől semmit, mindig letisztázom vele a legelején, hogy később ne legyen belőle gubanc, de nyilván nem vagyunk egyformák.
2012. aug. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!