Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak nő és skorpió férfi?

Bak nő és skorpió férfi?

Figyelt kérdés
Menyire "ölik" egymást? Mindkét jegy makacs és akaratos, hosszú távon elviselik egymást?
2012. aug. 25. 07:35
 1/9 anonim ***** válasza:
bár hülyeségnek találom az egész horoszkópot, mi majd 6 éve vagyunk együtt ebben a felállásban. egyikőnk sem makacs, se nem akaratos, inkább kompromisszumkész, toleráns, humoros emberek vagyunk.
2012. aug. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Penszy válasza:
mi 4 éve vagyunk együtt ebben a felállásban.és harmónikusan élünk,néha vannak kisebb súrlódások,de nem vészesek
2012. aug. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nos, a napjegy vajmi keveset árul el arról milyen lesz egy kapcsolat, mint általában másról sem árulkodik sok mindenről. A kapcsolat terén igazán a holdjegy és a vénuszjegy és nem utolsó sorban az aszcendens a hangsúlyos. Ezért sem szeretem amikor egy női magazinban a nap állása szerint határozzák meg milyen lesz egy kapcsolat ugyanis irrdatlanul félrevezető és ebből is látszik, hogy nem asztrológusok szerkesztik az ilyeneket.
2012. aug. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a bak összetapossa a skorpiót,a skorpió megmarja a bakot...hát nem is tudom :D
2012. aug. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A Bak asszcendense Bika a Skorpióé pedig Oroszlán... Mindenhol azt hallom,hogy nehéz felállás de akkor sokaknak nem okoz gondot.Sajnos nálunk sok a vita
2012. aug. 25. 13:03
 6/9 anonim ***** válasza:
46%

Ez teljesen komolytalan. Én ismerek nem is egy bakot és skorpiót, aki se nem makacs, se nem akaratos. Ne higgyételk már el, hogy születéskori csillagállás szabja meg a személyiségeiteket. Mi köze egymáshoz ezeknek? Gondolkodjatok.


Amúgy ma az asztrológia kutatásokkal bizonyítottan cáfolt, hatástalan áltudomány.

2012. aug. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tegyünk különbséget a szennylapok "horoszkóp" rovatai között, amiknek annyi a közük a asztrológiához mint apácának a k*rvához és a valódi, több ezer éves hagyománnyal rendelkező, asztrológai tudomány között. Az előbbi úgy csinál mintha a napjegyen kívül más nem is létezne, ezzel igencsak rászolgál arra, hogy az emberek gyermeteg mesének titulálják az asztrológiát, ugyanis a napjegy nem sokkal több bármelyik más bolygóállásnál, sőt talán a holdjegyünk még többet árul el magunkról, szóval így az emberek joggal nem ismernek magukra. Az utóbbi viszont egy olyan dolog ami évezredekig egy komoly tudományág volt, minden magasabb kultúrában és nem véletlenül.
2012. aug. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bak nő vagyok, Skorpió párral, de már nem sokáig :(


Saját tapasztalat, hogy ha a két jegy nem egyet akar, akkor ott hosszú távon súlyos gondok lehetnek, mert egyik sem fog engedni a másiknak.Büszkeségből, makacsságból, irányítási vágy miatt.

2012. aug. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nálunk is ezt érzem,akkor nem vagyok egyedül :(
2012. aug. 30. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!