Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nektek melyik horoszkóp jött...

Nektek melyik horoszkóp jött be eddig?

Figyelt kérdés

akárhány helyen olvasod mindenhol mást ír, viszont én 2 hónapja észrevettem h a szonos horoszkóp az esetek 90%-ban hihetlenül pontos :D

pedig ezelőtt nem hittem ilyesmiben


2012. szept. 11. 10:28
1 2
 1/17 Tom Benko ***** válasza:
Mindegyik. Egyszerre mindegyik csillagjegyé igaz rám, ezt nevezik Forer-hatásnak. Maga a horoszkóp erre épülő bunkó átvágás.
2012. szept. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ez hülyeség, rám sose igaz mindegyik
2012. szept. 11. 11:19
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Rám meg egyik sem, de főleg a sajátom nem. Nagyon ellentétes dolgokat írnak az újságok. Egyértelműen az ujjukból szopják. Igazi horoszkópot újságban, interneten nem fogsz olvasni.
2012. szept. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Benkő Tomi (#1) leírta a lényeget!

Forer, avagy Barnum hatás. Ehhez nincs mit hozzátenni.

2012. szept. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik hülyeség, mindegy hol olvasod.
2012. szept. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Minden horoszkópot úgy próbálnak megírni, hogy semmi konkrétum ne legyen benne, és hogy mindenki megtalálja benne azt ami rá is illene.

Így bármelyiket olvasva akár mindegyik jó lehet vagy egyik sem, és azt hisszük el belőle amit akarunk.

2012. szept. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én meg nemrég "gyógyultam ki" abból, hogy jelentőséget tulajdonítsak ezeknek. Rám ugyanis a sajátom illik a legkevésbé, bármilyen részletes is az adott elemzés.
2012. szept. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Régebben a harmoneten olvasgattam a horoszkópomat, de csak unalomból... elég pontosan bejött mindig (a nap végén néztem meg)
2012. szept. 12. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Tom Benko ***** válasza:
@rejtelmesrengeteg: Akkor hol lehet igazit olvasni?
2012. szept. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Bizony nagyon fontos, a pontos születési év , hónap, nap, óra, perc, mert különben csak bulvárlap szinten lehet valamit írni. A születési óra perc mutatja meg, hogy az illetőnek mi az ascendense. Hiszen a világban azt az oldalát mutatja. Ha valaki a Szűz jegyben született, mondjuk 19 órakor, akkor több mint valószínű, hogy Halak ascendense van. Ezért inkább Halakként fog viselkedni a az életben
2012. szept. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!