Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák férfi és a szex?

Rák férfi és a szex?

Figyelt kérdés

Mennyi idő után szoktak általában kezdeményezni?

Milyen néven veszik ha a nő kezdeményez?

Milyenek az ágyban?


Persze tudom, hogy nem minden ember egyforma, meg hogy horoszkóp alapján ezt nem lehet konkrétan megállapitani, de azért általános alapon lehet róla beszélni.

Kérdésem leginkább a rák férfiakhoz, vagy olyan nőkhöy szól, akiknek rák párjuk van vagy volt.


Köszönöm! :)


2012. szept. 12. 12:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
47%

Mennyi idő után szoktak általában kezdeményezni? Változó.

Milyen néven veszik ha a nő kezdeményez? Változó.

Milyenek az ágyban? Nem tudom, nem szexeltem még magammal.


Üdv: egy rák férfi. Remélem segítettem.

2012. szept. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem igazán, azért kösz!
2012. szept. 12. 12:32
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Arra próbáltam felhívni a figyelmedet, hogy ez nem csak emberenként tér el, de még egyénenként is helyzetfüggő. Lehetetlen általánosítani.
2012. szept. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Én értem :)


De attól még akadhat itt olyan, aki szivesen elmesélné mi a tapasztalata... És akkor nem is kell általánositani. :)

2012. szept. 12. 12:37
 5/20 anonim ***** válasza:
21%

Te általánosítasz... idióta dolog a horoszkópból levonni ilyen következtetéseket,minden ember más! Már ne is haragudj,de ha ezt nekem előadnád élőben,amit itt megkérdeztél, szembe röhögnélek,mert hülyeség,amit kérdezel. Ez emberfüggő,és nem horoszkópfüggő!


28/F vízöntő

2012. szept. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
A rák jegy szülötte gyakorta családcentrikus. Fontos neki a család. (a kérdéseidre konkrétan nem tudom a választ- de ez elég meghatározó és szerintem kihat a kérdéseidre)
2012. szept. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%

A Rák férfi a második randevún kezdeményezi a szexet, kivéve, ha az keddre esik. Akkor a harmadikon. (Értelemszerűen az NE essen keddre.)

A Rák férfi jó néven veszi, ha a nő kezdeményez, de van, amelyik nem!

A Rák férfi az ágyban jó, de vannak ágyban gyengén teljesítő Rákok is. (Hogy te melyiket fogtad ki, az a második randin kiderül. Kivéve, ha az keddre esik. És innentől már te is tudod.)


Felhasznált irodalom:

Story-magazin, Gyakori kérdések, pletykalapok, fodrászüzletek.

2012. szept. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
34%

Ez mind hülyeség, és bántó, amit írtatok, csak bántjátok a kérdezőt.

Én tudom a választ, mert én már dugtam a világ összes Rák férfijával. Így átlagot is tudok mondani! (Ugyanitt Skorpió-férfi-elemzés. Sűrű életem volt.)

2012. szept. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
66%

Kedves előző!

Érdekes, én nem emlékszem rád.


Vagy te voltál az az ikrek nő, aki részt vett az általánosító felmérésemben?

2012. szept. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%

Leírom a tapasztalataim:


Mennyi idő után szoktak általában kezdeményezni?

3-ból kettő azonnal, a harmadik soha, csak célozgat.


Milyen néven veszik ha a nő kezdeményez?

Mindnek megfelelt.


Milyenek az ágyban?

Az egyik azt akarta, hogy azt élvezzem a szexben, amit ő elképzel, hogy jó. Nagyjából hogy semmi más ne számítson, csak hogy ő technikailag mekkora zseni. Fogalmam sincs, milyen az ágyban, mert ez elvette az összes kedvem. A másik kettő maximum 10 mp-ig bírta.

2012. szept. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!