Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van olyan ember, aki teljesen...

Van olyan ember, aki teljesen más, mint amit a horoszkópja ír?

Figyelt kérdés

Mert én tudok egy ilyet. Oroszlán a horoszkópja, de teljesen más. Ő ilyen kis gyenge jellem és teljesen másmilyen, inkább ellentétes, mint amit az oroszlánra ír.

Tudtok ti még ilyet? Talán akkor az aszcendense más és az erősebben hat rá?

Olyat is hallottam, hogy az aszcendens 35 éves kor után kezd hatni, de ő még nincs is 35. Ebből mi igaz?



2012. szept. 12. 22:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Igen és én voltam az előbbi oroszlán is-de nem szoktam horoszkópot olvasni nem hiszek benne. Sulis koromba olvastam még, de leszoktam róla...

A lányom is oroszlán ő is makacs önfejű, de nagyon érzékeny...

2012. szept. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

nem tudom pontosan az aszcendensem, mérleg vagy skorpió,határeset.


2. válaszoló voltam.

2012. szept. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Mert majd az ember jelleme pont attól függ, hogy mikor született.... egyik ismerősömre sem illik rá a horoszkópja.
2012. szept. 13. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
60%

A horoszkóp hülyeség. Ugye nem gondolod, hogy 12 féle embertípus van, szépen aszerint besorolva, hogy mikor születtek?


Én pl. bak vagyok, és ez csak annyira illik rám, mint bármelyik másik horoszkóp.

2012. szept. 13. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
60%

"A lányom is oroszlán ő is makacs önfejű, de nagyon érzékeny."


Mint az emberek nagy része, horoszkóptól függetlenül :)

2012. szept. 13. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Five Star ***** válasza:
90%

Szia!


"Olyat is hallottam, hogy az aszcendens 35 éves kor után kezd hatni, de ő még nincs is 35. Ebből mi igaz?"


Ez nem igaz, tény, hogy az asc-t az emberek később tanulják meg használni, de ez emberfüggő, és nincs ilyen éles határ, hogy 35 éves kortól... egyébként is, van, aki a Nap-jegyét használja jobban, van aki az asc-t, sőt olyan is van, bár az ritka, akinél a Hold a domináns. Én is Bika Nap-jegyű vagyok, de a Mérleg asc-m sokkal inkább igaz rám, a Bika csak nagyon elemi, ösztönös szinten.


Egyébként meg nem csak harmonikus jegyek vannak. Pl. egy Oroszlán Nap rossz fényszögekkel, rossz helyzetben (mondjuk 12-es házban, és kap egy kvadrátot a Marstól meg a Neptuntól) egy diszharmonikus Oroszlánt eredményez, ami simán lehet olyan, amit te leírtál: gyenge, erőtlen.


Ezért van az, hogy a Nap-jegy önmagában nem sok mindent mutat meg, egy horoszkópot a teljes egészében kell értelmezni.

2012. szept. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Five Star ***** válasza:

„De csak erősnek mutatom magam pedig igen gyenge vagyok és csak akkor sírok ha senki sem látja...Kívülről mosolygok és belül könnyezek...”


Amúgy ez pl. tipikus Oroszlános vonás :D Az Oroszlán ilyen, hogy nagyon fontos neki a látszat, hogy mások mit gondolnak róla, és erősnek mutatja magát még akkor is, ha belül nem is olyan biztos a dolgában.

2012. szept. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, ezen meglepődsz??? Az ember személyisége nem a horoszkóp szerint alakul ki, hanem gének, nevelés és a vele történt események alapján.
2012. szept. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
de a horoszkóp is közrejátszik benne. Azokban én sem hiszek amik megjósolják mi lesz veled holnap, hanem a jellemleírásokban, azok nagyjából passzolnak, még ha nem is 100%-osak.
2012. szept. 13. 21:11
 20/22 anonim ***** válasza:
Hát nekem kicsit sem passzol, de biztos én vagyok az egyetlen kivétel.
2012. szept. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!