Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek a bika...

Mi a véleményetek a bika jegyű nőkről?

Figyelt kérdés

Akinek van ismerőse, családtagja, ellensége, barátja/barátnője leírná milyen véleménnyel van róla? Kedvelitek a jegy szülöttjeit? Légyszi azt is írjátok, hogy ti milyen jegyben születtetek!

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. szept. 13. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon tüzesek és szeretik a piros színt.Érdemes vigyázni velük.Ikrek vagyok.
2012. szept. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Nem lehet általánosítani, a bika nőismerősöm belevaló,céltudatos, mindenkit levesz a lábáról, a bika férfiismerősöm totál az ellenkezője, nagyon különböznek.
2012. szept. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én bika férfi vagyok, volt egyszer egy szintén bika jegyű párom (szerencsére nem sokáig), de majdnem teljesen az ellentétem volt. Pesszimista, konok, depressziós, nehezen szült döntéseket, önkép nélküli stb. De ez nem hinném, hogy a csillagjegyéből adódott.
2012. szept. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5%
tarts feléjük egy piros kendőt és kezdődhet a viadal!
2012. szept. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%

Sógornőm az, ki nem állhatom! Egy beképzelt, akaratos, lusta, hisztis p*csa, aki ha nem kap meg valamit olyan cirkuszt levág, hogy összedől a ház! Olyan dolgokkal dicsekszik, amihez sok köze nincs is (testvér autója, háza, sikerei, barát drága hobbija). Királylánynak hiszi magát, mert az anyjától szinte mindent megkap a hisztik árán, és mert azt hiszi bomlanak utána a férfiak, pedig mind csak AZT akarja tőle.. Nem egy modellalkat, kicsit már duci felé hajlik, de az arca bájpsnak mondható, de egy boszorkány az egész nő! Féltékeny minden barátnőjére aki kapcsolatba lép mikor ő szingli, féltékeny ha bárki bármit kap és ő nem. Borzasztó személyiség!

Bak vagyok, aki elvileg jóban van a Bikával, na mi nem találtunk közös érdekeket!

2012. szept. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon egyetértek az előttem hozzászólóval!! Nem minden bikánál tapasztalom ugyanezt, mint amit te írtál de van egy osztálytársam akinek Bika a csillagjegye, Halak a holdjegye, az acscendensét nem tudom. Nagyon idegesítő, nem tudok mellete megmaradni 5 percnél tovább annyira idegesít. -.-" És hpgy miért?? Szinte ugyanaz amit te leírtál. Nagyon akaratos, megrögzötten ragaszkodik azokhoz az emberekhez, akiket már rég elveszített mint barátot és ezt nem tudja elfogadni. Én kos lány vagyok, az egyik nagyon jó barátnőm szintén kos. Egy ideig a barátnöm nagyon jóban volt ezzel a Bika jegyű lánnyal, de eltávolodott tőle, mert neki is elege lett, idegesítette ezért inkább kerülte. Ezt a Bika lány észrevette és folyamatosan irogatott a bnőmnek hogy menjen el hozzájuk, töltsenek el együtt egy délután stb. és mindezt rendkívűl akaratosan. Aztán mikor a barátnőmnél betelt a pohár, akkor kiosztotta a csajt, azóta nem igazán beszéltek, a barátnőm nem is akart szinte örült hogy megszabadult a "folytogatásából". Most a tanévvége előtt a Bika csaj ismét elkezdett közeledni a barátnöm felé és újra zaklatja. Volt a közelünkben egy fesztivál , megbeszéltük a barátnőmmel hogy együtt megyünk csak mi ketten, senki más osztálytársunkat nem szándékoztunk hívni, erre ez a Bika lány ismét bekavart. Ráírt a bnőmre hogy legyen vele plusz még 2 osztálytársammal de a bnőm mondta hogy velem lesz, de a csaj addig erőszakoskodott amíg a bnőm azt nem mondta hogy oké veletek leszünk... tehát ezzel azt akarom mondani hogy nagyon nagyon akaratos és nem tudja elfogadni hogy a barátnőmnek már nincs szüksége rá és hogy már nem olyan a kapcsolatuk mint régen volt. Persze rendes hogy helyre akarja hozni a kapcsolatukat, de a barátnőm nem és ezt a Bika csillagjegyű nem hajlandó elfogadni. Az is igaz hogy féltékeny más sikereire és ez a csaj látványosan ki is mutatja. Egyébként sokat beszél a szexről meg teszi az agyát hogy ő már mennyire csinálná, közbe meg van 2 éve fiúja és azt mondja hogy még nem volt semmi köztük. Pedig 2 éve együtt vannak!! Tehát ha annyira szexmániás lenne mint amennyire mutatja akkor a két év alatt már rég elvesztette volna ezzel a sráccal és nem húzná a dolgot. Még a testvére sikerei is féltékeny. Sokat számít neki a pénz, a divat, a pasik. Sokszor beszél a ruhákról hogy mit mennyiért vett meg ilyen minőségű meg olyan.. és folyton a pasikat bámulja meg hogy ez milyen jól nézki, a másiknak milyen jó teste van. Közbe van barátja... nem azt mondom hogy ne nézze meg őket, de ez sokszor olyan érzetet kelt, mintha a pasija nem lenne elég jó neki. Akkor felmerül a kérdés: minek van vele? Talán egy pozitívumot tudnék felhozni: tudja melyek az éttermek, fagyizók, kávézók, cukrászdák stb ahol a legfinomabbak az ételek; )
2015. júl. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!