Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák férfihoz Skorpió vagy...

Rák férfihoz Skorpió vagy Oroszlán nő illik jobban?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 00:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Egyik se igazán, mert a rák túl érzékeny a másik 2 jegy meg erős akarat, de ha választani kell akkor inkább a Skorpió.
2012. szept. 16. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Skorpió, mert az hasonlít rá a legjobban.
2012. szept. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%
Rák a skorpió természetes ellensége,az oroszlán pedig összetapossa a rákot,vagy megeszi
2012. szept. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Oroszlán szerintem nem mert megfigyeléseim alapján mindkét jegy durván egoista. Skorpiók jó fejek szal nem való hozzá az öntelt rák :D
2012. szept. 17. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Skorpió nő vagyok, oroszlán ascendensel :)

A Rák nekem túl egyszerű természet. 1 pasit ismertem akivel volt kapcsolatom, bár a humor és a szex jó volt.

2012. szept. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Én oroszlán nő vagyok és fogalmam sincs mi az aszcendensem

:DD nem bírom amikor az oroszlánt olyan durvának titulálják,én magam inkább a gyengédebb,romantikusabb típusba tartozom.

2012. szept. 17. 20:32
 7/13 anonim ***** válasza:

Párom (pasi) rák, és ő azt mondta, hogy Halak és Skorpió nővel egyáltalán nem tudott soha kijönni, meg is fogadta hogy velük többő szóba se áll:) Viszont ismerek ellentábort, szüleim rák(anyum)-skorpió(apum), és már 26 éve boldog házasságban élnek:D Nem emlékszem hogy valaha is vitáztak volna valamin, veszekedni sem veszekedtek soha. Szóval kétesélyes.

Másik dolog, saját tapasztalatból tudom, hogy én, mint rák nő, nem tudok kijönni az oroszlán pasikkal, úgyhogy lehet ez forditva is igaz...

2012. szept. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hozzám a nyilas nő, de a mérleggel is kijövök.

A skorpió nők hódítási ravaszkodásait nem szeretem, nem is kerültem velük innentől kezdve kapcsolatba. Oroszlán barátnőm volt, de túl határozott volt, otthon pedig mindig összevesztünk, mert teljesen más az életritmusunk.

Nekem egy érzékeny lelkű, jóindulatú, vidám és játékos nyilas a tökéletes.

Csak a magam nevében beszélek tapasztalataim alapján, más rák helyett nem nyilatkoznék.

37 F, aki rák

2012. szept. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha te a gyengédebb, romantikusabb oroszlánok közé tartozol, akkor jó hozzád egy rák pasi. Nekem nem erősségem a túlzott romantika, gyengédség, csendesség, visszafogottság, ezért nem is tartotta fent sokáig az érdeklődésem a Rák. Vita nem volt, nem lehetett vele vitatkozni :)
2012. szept. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat,jöhet még ha valaki hozzáfűzne:)
2012. szept. 19. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!