Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » MÉRLEG. Milyen párt válasszon?...

MÉRLEG. Milyen párt válasszon? Mit ajándékoz neki a 2013-as év? Lesz e párkapcsolata a közel jövőben?

Figyelt kérdés
Minden érdekel ami mérleggel kapcsolatos.

2012. szept. 29. 16:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
:))) ejjjj...ennyire nem lehetsz elkeseredve ,hogy az asztrológiában keresed a kérdéseidre a választ...a horoszkóp csak általánosit nem kapsz konkrét választ... Hidd el! ha jelenleg nincs párod majd idővel megtalálod!!!ne keresd csak sodródj az árral!! Ne görcsölj azon mi lesz haaa.... Szép napot
2012. szept. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

karos vagy digitális mérleg?

szerintem lesz, bár nem vagyok jártas a tárgyakmagánéletében

2012. szept. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Az asztrológia szerintem inkább önismeretet szolgál, jóslásra teljesen alkalmatlannak tartom, mert kizárt dolog, hogy minden mérleggel mindig ugyanaz történjen. Önismereti részének is csak akkor van értelme, ha percre pontosan tudod a születési dátumodat és részletes elemzést készítenek, persze az sem biztos, hogy 100 %-ig igaz lesz rád, de mondjuk úgy, hogy elgondolkodtat, kicsit magadba mélyülsz. De így... nincs semmi értelme.
2012. szept. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Mindig legyen a mérleg egyensúlyban ,még csak megbillennie se szabad

2013-as évben lehet hogy a piacon jó sora lesz a mérlegnek mert az nyugdíjasok szeretik használni,amikor lemérik az árut


Elemér jósnő

2012. szept. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Lehetöleg ne a Fideszt.
2012. szept. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
csak 2014-ben lesznek választások Abraca Amanda :D
2012. szept. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy nyilassal csak jól járhat!
2012. szept. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:

Ha mérleg vagy akkor van egy nagyon rossz hírem...szüzen fogsz meghalni, ráadásul a 2013-as év szegénységet hoz, szóval koldulnod kell majd. Sajnálom, a kristálygömböm nem hazudik. Rendben végeztünk, 5000 forintot lesz.


Viccet félretéve, ne foglalkozz ilyen baromságokkal, mint a horoszkóp, mert lehet hogy emiatt ijednek meg tőled.

2012. szept. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Az anorexiás kislányok valami hihetetlen vonzalmat éreznek irántad. Hát jó,el kell viselned,hogy egész nap a tükörben nézegetik magukat,de cserébe napjában,vagy 20szor átmennek rajtad!:P
2012. szept. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
ezeket a kérdéseket azért tettem fel mert 2008-ban vettem egy 2009-es horoszkopot ami egész évre megjosolt honaponként. nagyon jonak találtam a könyvet csak 2013-asba nem találltam ilyet :s gondoltam ti tudjátok :s
2012. szept. 30. 17:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!