Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ha valakinek nem tudjuk a...

Canadafan kérdése:

Ha valakinek nem tudjuk a pontos születési dátumát de megnézzük a születési képletét akkor mi az ami a pontos idő hiánya mellett is megállja a helyét és értelmezhető?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy a Hold tudom, hogy gyorsan mozog de más lassú bolygók egy napon belül nem nagyon haladnak. Ha mondjuk 12h-ra van beállítva a horoszkóp a születés napján akkor a lassú bolygók jegyei stimmelnek - a házak pedig valszeg nem. Rosszul gondolom?
2012. nov. 9. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:

A Placidusban pl. van időkorrekciós funkció, ha megadod az illető életének fontos eseményeit (esküvő, gyerkőc születése, válás, rokon halála stb.), ki tudja korrigálni a születési időt. Persze itt is meg kell adni egy körülbelüli időpontot. Dátum-korrekciót még nem próbáltam, az lehet, hogy bonyolultabb kicsit.


Ha szoftver nélkül kérdezed, papíron, rajzolva, azt nem tudom, ahhoz én kicsi vagyok :)

2012. nov. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából engem az érdekel, hogy mi az ami értelmezhető a pontos óra/perc ismerete nélkül is, amikor a program felállítja a horoszkópot. Ha beírom, hogy nem tudom a pontos időt akkor 12h-ra teszi a születés pillanatát. Mely bolygók kapcsolatai értelmezhetőek így is? A bolygók a házakban illetve jegyekben értelmezhetőek-e az így felállított horoszkópban?
2012. nov. 9. 21:23
 3/4 anonim ***** válasza:
2 kérdezönek sajnos nem lesz pontos a pontos óra/perc ismerete nélkül
2022. ápr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha azokat nem tudod akkor csak egy általános jellemzést jóslást fogsz kapni pontos óra/perc ismerete nélkül még az aszcendensed sem fogod tudni
2022. ápr. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!