Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A kos nőhöz mi illik és mi nem?

Kováts Bianka kérdése:

A kos nőhöz mi illik és mi nem?

Figyelt kérdés

2013. febr. 2. 17:50
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Koshoz Oroszlán nagyon megy, Nyilas is tüzes jegy, de a nyilas akármennyire kalandozó típus, igényli a hű társat és ezt idealizálva éli meg. Szóval mégsem a legjobb a Koshoz, aki hirtelen, dinamikus, néha már kicsit akarnok is. Koshoz talán még picit jó lehet a Mérleg is, mert a mérleg fel tud nézni a kos határozottságára, lendületességére, és arra, hogy mellette nem lehet unatkozni, ami a mérleget megöli (egyébként nyilván mindenkit). A föld jegyek nem mennek, én bak vagyok, de akárhány kos nővel találkoztam, nem találtuk meg a hangot. Pedig nekem az aszcendensem kos. Túl nagyszájúnak tartottam őket, impulzívnak. Én is érzelmes vagyok, de én hűséges típus, kitartó a szerelemben. Akiket ismerek, ők meg csak vadásznak és amikor megvolt a zsákmány, dobták. :D De nem minden kos nő ilyen, ez evidens. Szerintem az Oroszlán illik nagyon hozzá.


F25

2013. febr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

En is kos no vagyok, az aszcendensem rak, igy vonzodom a viz es fold jegyuekhez, megis mindig arra jovok ra, hogy tulsagosan unalmasak nekem.

rak: folyton lelkizni akar, mindent tulreagal, tul komolyan vesz mindent, egyszeruen falra maszom tole es idegesit az allando nyavajgasaval es "szeretsz?" eivel. raadasul fogonosznak erzem magam mellette, mert olyan, mintha kb felne tolem, es bizalmatlan meg feltekeny. nincs idomnse kedvem az onertekelesi problemaival foglalkozni.


skorpio: tisztelem a kiallasat, mert vegre valaki, akit nem nyomok el... viszont nem mutatja ki az erzeseit, egy kost pedig vagy imadni kell es mindennel elhalmozni, vagy otthagy... a szex nagyon jo. viszont a skorpio is megfolyt az allando feltekenysegi jelenetevel, es hogy mindig mindenrol tudni akar, merre jarok, mit csinalok stb.


szoval ez a ket jegy nem valt be nalam. egy kos vilagot akar latni es fejlodni, nem negy fal koze szoritva lelkizni a semmirol es az allando sirast hallgatni...

2014. okt. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!