Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A kos nőhöz mi illik és mi nem?

Kováts Bianka kérdése:

A kos nőhöz mi illik és mi nem?

Figyelt kérdés

2013. febr. 2. 17:50
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
én április 5.-e szülöttei között vagyok ;)
2013. febr. 3. 15:02
 12/22 anonim ***** válasza:
Rák? Állítólag a legrosszabb lehetőség.
2013. febr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
nehogy ez már olyan fontos legyen ha rák akkor rák ez van..
2013. febr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Mcgalagony17 ***** válasza:
100%
Szia! Én is Kos nő vagyok, és tudok személyes tapasztalattal szolgálni. Állítólag a Mérleg illik hozzánk, gyakorlatban viszont a lehető legrosszabb párosítás, mert a Kos elnyomja a Mérleget. Az Oroszlánnal túl egyenrangú a viszony, de a legtöbb vitánk a Skorpiókkal van. Érdekes módon én mindig a Víz jegyű pasikat vonzottam be és egész jól el voltam velük, de a mostani párom Kos és állíthatom, hogy vele a legjobb:) Ha két Kos vitázik is, akkor sem tart sokáig a harag, ha nem bírják egymást meggyőzni, mert ugye nem vagyunk haragtartók. :) A Rák férfihoz pedig a Halak, vagy a Skorpió illik leginkább.
2013. febr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Nixcy88 ***** válasza:

Jó kapcsolat lehet: Ikrek, Oroszlán, Mérleg, Vízöntő;


Nem ajánlott: Bika, Rák, Szűz, Skorpió, Bak;


(A kimaradt jegyek középutak)

2013. febr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Két exem rák volt.Kosként nem birtam elviselni az érzelmi labilitásukat,a birtoklásukat és az érzelmi zsarolásaikat.Pedig rák a holdjegyem és én is érzelgős vagyok,mégsem ment velük.
2013. febr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Ja meg borzasztóan untam magam mellettük.

Viszont nem mindenkire jellemzőek ezek ennyire,a többi bolygó állása is számít.Lehet,hogy nektek menni fog.

Előző voltam,meg a nyilasos.

2013. febr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
29%

Koshoz az Oroszlàn, Bika, Vízöntö illik

Ràk, Skorpió, Bak abszolut nem.

Ràk vagyok és sose birtam a Kos nöket. Àllandoan pörögnek meg hisztiznek veszekednek kötekednek. Kibirhatatlanok...

2013. febr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Én még jóban vagyok a rák barátommal. :D és egy vízöntö barátommal SZÖRNYŰ VOLT!
2013. febr. 9. 13:21
 20/22 anonim ***** válasza:

Hát a bika pont nem, ég és föld konkrétan.

Nyilas,kos,oroszlán esetleg vízöntő.

2013. febr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!