Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz pasi és nyilas lány mi a...

Laszloka432 kérdése:

Szűz pasi és nyilas lány mi a véleményetek erről a két csillag jegy párosról? :-)

Figyelt kérdés
2013. febr. 21. 12:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Szerintem simán fogalmad sincs arról, mik azok a csillagjegyek. Nézz utána a dolognak, és nem lesznek ilyen kérdéseid. Még annyi, hogy ne a Teremtés Könyvében, Narniában, vagy a Harry Potterben keresd a válaszaidat. Ezek csak szórakoztató fantáziák!


A vallás (bizonyos keretek között) hasznos, a babonák viszont feleslegesek, és károsak az ember értelmére!

2013. febr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem egy hátrány, ha jó a helyesírás és a fogalmazás. Persze lehet, hogy éppen emiatt illetek össze?
2013. febr. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

erről nekem az a véleményem, hogy ha jól érzitek magatokat együtt, akkor hajrá. a rák férfi kos nőre (én és barátnőm) mindenhol azt irják hogy húdeszörnyű, mégis lassan 2,5 éve vagyunk együtt, és egyelőre nem a szakítás hanem a házasság gondolata ami inkább foglalkoztat :)

úgyhogy hajrá cáfolj rá mindennemű horoszkópra!

2013. febr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Szerintem ne kezdj szűz pasival, inkább tapasztaltabbat keress! :)
2013. febr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Azért szerintem nem gáz ha hátulról mondjuk szűz a pasi. Én is az vagyok.
2013. febr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Én nekem jó volt a kapcsolatom mint két lánnyal."


Olyannyira, hogy már múlt időben beszélsz róluk. Van némi ellentmondás.

A kérdező meg hülye.

2013. márc. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
egy lényeg: az egész horoszkópozás meg ezotéria baromság humbug és idiótáknak való. Az emberi személyiség bonyolultabb annál, mintsem hogy ráhúzható legyen egy ilyen ostoba "képlet". Persze lehet benne hinni, az ezotériával munkálkodó semmirekellőket is el kell tartani valakinek...
2013. máj. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Astara ***** válasza:
Föld a tűzzel nincs összhangban. Nyilas szeret álmodozni,ezt Szűz gyakorlatisága próbálja visszatartani.
2013. aug. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!