Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak Rák jegyűekkel?

Figyelt kérdés
És nyilasokkal? Szerintetek passzol a kettő?
2013. febr. 26. 19:03
 1/8 Tonny88 válasza:

Igazából ez nem csak a horoszkóptól függ, bár az is sokat számít. Ott van például, hogy akkor melyik holdfázis volt éppen az illető születésekor, csillagok és bolygók állása, stb...

És is rák vagyok, de olyan szeszélyes vagyok, mint egy vérbeli skorpió.

2013. febr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tonny88 válasza:
Rettentően hülye megfogalmazás, de remélem érthető ><"
2013. febr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rám nagyon illik, amit a rákokról írnak, egy betű tévedés sincs benne. És tudom, hogy a horoszkóp csak egy tényező, de azért hátha tud valaki mesélni.
2013. febr. 26. 20:17
 4/8 anonim ***** válasza:

Rák vagyok, a csajom Nyilas

Én kitartó vagyok, mozgékony, érzelmes, szenvedélyes, de aggódó, mindenen rágódó, multban élő Rák vagyok

Ő lusta, önző, csípős nyelvű, nagyképű, oktatgató, de melegszívű, bőkezű, spontán, laza, optimista, hűséges

Sok a vita, de nagyon szeretjük egymást :)

2013. márc. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is így tervezem a kapcsolatomat egy Nyilas fiúval. Szerintem fordítva is tökéletesen működne, ha mondjuk, észrevenne. Vagy valami ilyesmi. Mindenesetre olyannak látom, mint te a barátnődet.
2013. márc. 28. 18:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Rák férfi+nyilas nő az egész más,

mint a rák nő+nyilas férfi...


Előbbi szuper lehet,

utóbbi nem nagyon. Magyarázzam miért?

2013. ápr. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
miért?
2013. ápr. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert a rák nők tökéletesnek képzelik magukat, kicsit el vannak szállva. Azt képzelik, hogy ők mindent jól gondolnak, mindent jól csinálnak és soha senkihez nem alkalmazkodnak, mindenkinek hozzájuk kell alkalmazkodnia. Elvárják, hogy kiszolgálják őket. Eléggé anyagiasak is.

Szeretetet nem nagyon adnak, de legalábbis kifejezni nem képesek, ha mégis, azt anyagiakkal fejezik ki. Sosem mondják valakinek azt, hogy szeretlek, maximum adnak neki egy értékes ajándékot és ezt kell betudniuk érzelmek helyett. Ugyanakkor visszafelé elvárnák ezeket.

Ez egy nyilasnak nagyon rossz, mert ő önzetlenül szeret és kifejezi azt, és néha neki is jólesne ha viszonozzák, ha kap némi megerősítést. De mivel a rák nő ilyet nem tesz, könnyen elhidegülhetnek. Az is előfordulhat, hogy az elején megteszi a rák nő, pusztán, hogy maga mellett tudhassa a pasit. De egy házasság vagy gyerekszülés után ezt el is felejti.


Ha a rák a férfi és a nyilas a nő, az azért más, mert a rák férfi jobban belátja, hogy a másiknak is szüksége van babusgatásra, mivel ő a nő. És mivel a nyilas nő ezt nagyszerűen tudja viszonozni sőt magától nyújtani, így a ráknak is jó. Szóval jól megvannak, főleg, hogy elég sok hasonlóság van bennük érdeklődést tekintve is.


Nem mindegy ki milyen nemű.

A rák nők nagyon alkalmatlanok együttélésre. A nyilas férfiak között is vannak kibírhatatlanok, azok akik elkényeztetve nőttek fel. És ha e kettő találkozik, nem szerencsés.

Jóval biztosabb a rák férfi-nyilas nő felállás.

2013. ápr. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!