Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mik a tapasztalataitok a Bak...

Mik a tapasztalataitok a Bak jegyű nőkkel?

Figyelt kérdés
Kérlek ne másoljátok az általános jellemzéseket, én inkább arra lennék kíváncsi, hogy az ismerőseitek körében mi az amiben úgymond "egyformák". Nem csak párkapcsolati jellemzőkre lennék kíváncsi, hanem az általánosra is, de csak személyes tapasztalat szerint.

2012. aug. 11. 09:44
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
93%
Szigorúak . Szeretnek szépek lenni és nem akarnak tucatokká válni. Anyagiasak . Stabilak , ha valamit mondanak az úgy lesz . Szeretik a rendet, türelmesek , kicsit németes elvárással rendelkeznek . Fontos számukra , hogy természetes -földi szépségként éljenek. Kapcsolatban nem annyira flexibilisek , de rációk mentén hajlandóak együttmüködni.
2012. aug. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2012. aug. 11. 17:26
 3/31 anonim ***** válasza:
97%

anyagiasak, ezt én is tapasztaltam, nagyon is! ha valakit valamiért elutasítanak, akkor az úgy van, nem változik. nehezen engednek közel bárkit is, de ha megtörtént, ragaszkodóak.

nagyon nehéz nekik megfelelni, 100-ból egy férfire mondják az, hogy na igen!

nem kimondottan pletykásak, de nagyon kíváncsiak, mindent tudni akarnak mindenkiről.

életből vett példák, szóval ne vedd 100%-nak:)

2012. aug. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az szerintetek mennyire igaz rájuk (ezt általános horoszkópban olvastam), hogy a legutolsó dolog amit észrevesz rajtad, az a külsőség? Sokkal inkább az intelligencia illetve a komolyság az amit ő kiszúr az emberen, és csak utána foglalkozik azzal hogy XY-nak hogy áll a fején az a sapka. Ez persze csak példa volt. De állítólag náluk fele annyira sem számít hogy valaki jó pasi, mint másnak, de ha nem intelligens, komoly, racionális, akkor alapból bukott a férfiember.
2012. aug. 13. 12:53
 5/31 anonim ***** válasza:
81%
az én bak lány ismerősöm először azt érzi, milyen autód van, aztán a külsődet, aztán értékeli a belsőt:) de ha olyan a belső, el tud vonatkoztatni a külsőtől, ha az nem jön be neki 100%-osan
2012. aug. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Na igen, állítólag az egzisztencia magasan az első helyen áll náluk párválasztás szempontjából. De nem tudom mennyire igaz, azért is kérdeztem. Ezt az egyet hallottam, hogy a pénz illetve a belső az ami náluk számít, a többi részletkérdés.
2012. aug. 13. 12:59
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
az biztos, hogy első az egzisztencia nekik!
2012. aug. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
100%
Én bak vagyok, és minden itt leírt igaz rám. Érdekes...És tényleg nem a külsőt veszem észre először...
2012. aug. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Ennek örülök hogy egy bak is megerősíti az itt leírtakat:)

Aránylag jó emberismerőnek vallom magam, tudok bármilyen embert megfelelően kezelni, a hallgatag emberektől elkezdve a nagyhangúakig. Viszont a Bakokkal valahogy nem tudok mit kezdeni. Valahogy nem érzem, hogy mi a jó nekik. Valószínűleg azért mert nem mutatják ki soha az érzésüket. Tehát nem tudom eldönteni hogy egy adott helyzetben komoly legyek vagy éppen humoros. Valaki azt mondja komolysággal lehet levenni a lábukról, valaki pedig azt hogy ellenkezőleg, viccel és humorral. Nehéz esetek, az biztos:)

2012. aug. 19. 16:08
 10/31 anonim válasza:
100%

Bak nő vagyok, rám is minden igaz, amit itt leírtak, egy helyen pontosítanék. Én nem úgy vagyok anyagias, hogy legyél gazdag, legyen házad meg autód, akkor jöhetsz. Hanem úgy, hogy én pl sajnálom a pénzt sok mindenre, zsugori vagyok. Nem várom el, hogy a férfi hívjon meg, ha megyünk valahova, de én se fogom meghívni a férfit. Pénzzel nem tudsz lenyűgözni, biztonsággal igen, és ebben nyilván benne van az is, hogy nem tőlem kéregetsz kölcsön.


A komolyság-viccesség kapcsán: háát igen, ez nehéz! :) Ha egy férfi nem tud megnevettetni, akkor labdába se rúghat, de akkor se, ha állandóan csak bohóckodik. Szóval itt meg kell találni az egyensúlyt. Szerintem a bakok borzasztó szeszélyesek, de csak belül, ezt nem mutatják ki, ezért nehéz eldönteni, hogy most épp hogy is állj hozzájuk.

24N

2012. aug. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!