Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió férfit hogy lehet...

Skorpió férfit hogy lehet meghódítani?

Figyelt kérdés

olvastam tobb helyen is, hogy sehogy nem lehe mert o szemeli ki maganak a lanyt. de valahogy nem lehet felhivni a figyelmet? mert pl bejelolt facebookon meg likolta par kepem, de nem lep semmit.

a valaszokat elore is koszonom!:)


2013. márc. 3. 18:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ezen fog múlni.

Én is skorpió vagyok,de nem csak,akkor alakulhat valami ha én kezdeményezek.

2013. márc. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerelmi élet független attól hogy ki éppen melyik hónapban született.
2013. márc. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
#2-nek majdnem igaza van, minden független attól, hogy ki mikor született.
2013. márc. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Skorpió aszcendensű vagyok az nem tudom számít-e ha látom hogy érdeklődik irántam az felkelti az érdeklődésemet:)
2013. márc. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Ki kell szívni a mérgét.
2013. márc. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Keller Jánosné válasza:
Ha Te akarod meghódítani akkor minden a pasin múlik.Végül is csak azon áll vagy bukik mennyire jössz be neki.Persze kutakodhatsz utána,hogy milyen mit szeret és kipróbálhatod a női praktikákat,de sose legyél erőszakos és ha sehogy se sikerül lépj le,lehet később még összejön.De mert lájkolt és bejelölt nincs veszve semmi,csetelj vele amennyit lehet.
2013. márc. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de ő nem ír nekem, én meg nem akarok neki merr az nyomulás és azt olvastam/hallottam, hogy a skorpio f. nagyon nem szereti a nyomulós lányokat mert ő szeret hódítani, ezért csak a figyelmet akarom felhívni valahogy
2013. márc. 4. 07:54
 8/11 anonim ***** válasza:

na én skorpió létemre nem jövök rá...

egy skorpió pasival rendszeresen dumáltunk, haveri volt az egész.

egyszer elhívott magához én meg spontán igen-t mondtam, elmentem.

beszélgettünk ugyanúgy egy jót de nem volt semmi.

elgondolkoztam hogy rá kellett-e volna másznom vagy valami.

általában én az a fajta csaj vagyok, hogy amelyik pasi így felhív magához, meg jól megfogalmazza hogy "na hát lehetne több", annál hajlamos vagyok kezdeményezni.

de nála valami falat éreztem.

kb. nem mertem csak úgy beleülni az ölébe, pedig vonzott és gondolom, nem véletlenül hívott meg.

lehet hogy várta volna, azóta sem értem - mert a többi pasi eddig minimum annyit csinált, hogy közvetlen mellém ült le, nem egy méterrel odébb - és így "véletlenül" összeérhetett kezünk lábunk

őnála meg kész rejtély volt az egész

bejelölt ő is, meg kedvelgeti a képeim és néha ír... most írt hogy menjek el hozzá de én ezek után baromi bizonytalan vagyok - most akkor csak haver, vagy lover?

2013. márc. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szia! Én skorpió F/22 vagyok.


A figyelmet fel tudod magadra hívni: jó megjelenéssel, szexi ruhákkal, visszafogott, de ha a helyzet úgy hozza akkor helytálló/önmagáért és társaiért kiálló stílussal.

Lényeges, hogy nagyon kedves legyél, ne legyenek férfias szokásaid, de ne is az a nyafogós típus legyén. Mosolyogj, de ne érjen fülig a szád.

A körmök. A szép körmök abszolút nagyon jó hatásúak.

Ne nyomulj, semmiképpen sem. Egy nyomulós csaj barát sem lehet igazán.


Volt már skorpió barátod, tudod mire vállalkozol?

Ha szükséged van több információra írd a kérdéseket :)

2013. márc. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Így van,ő szemeli ki magának az "áldozatát", valamivel fel kell hogy keltsd a figyelmét,de ezen Te már túl vagy,hisz a lájkolás is valami.

Most én skorpió nőként/skorpió férjjel/ mondom neked hogy ez a legrosszabb jegy,és még most gondold meg valóban akarod-e, mert súlyos következményei lesznek :))

Nah de hogy a kérdésedre válaszoljak:

Légy egyedi /ne tudjon kategorizálni milyen is vagy,bár fészbúk miatt ez már úgyis megvan neki/,kicsit kiszámíthatatlan,mindenképp őszinte /bármiről kérdez/, értelmes /ne buta libának nézzen/, nem árt ha jó beszélőkéd van,szeretik hallgatni a másikat,és azt is ha jókat tud vele nevetni.Tehát a humor sem mellékes.Az érzéseidet sose mutasd ki neki,csak ha már biztos vagy a dolgodban, mert szedi a sátorfáját,és huss! Játszani kell nekik az elérhetetlent /de még az őszintéség határain belül/.

Hát sok sikert hozzá! Nem lesz könnyű dolgod! :)

2013. márc. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!