Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán nő (20) és Kos férfi...

Oroszlán nő (20) és Kos férfi (23) mennyire illik össze?

Figyelt kérdés

2013. márc. 11. 09:03
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
32%

Ez a marha jó az ezotériában... Ha egyáltalán nem mûködik és teljesen ellent mond a vártnak/valóságnak, akkor is meg tudjátok magyarázni, hogy de, jó az, csak tudni kell kezelni... :D

Azért ehhez már nagyon kellhet kapaszkodni akarni ebbe a marhaságba...

2013. márc. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

'i have no shadow' Te ennyire hülye vagy???vagy csak diszlexiás vagy hogy nem tudod értelmezni amit leírok?

De a gyenge kis agyad miatt leírom újra!

Nem ez alapján építem a kapcsolatomat,csak kíváncsi vagyok hogy a horoszkóp szerint mi a szitu.

Sosem értettem h aki értelmeset írni nem tud,az hülyeséget miért irogat ....

A többi normális választ pedig köszönöm! :)

2013. márc. 12. 07:58
 23/38 anonim ***** válasza:

07:46 Ha ez nekem szólt,akkor nagyon tévedsz.Két tűz jegy illik.Egy víz vagy föld jegyűvel volna több gond.Napjegy szerint.

Vagy szerinted egy vezéregyéniség jobban kijön egy elnyomhatóbb,félrevonulósabb tipussal? Gondolkozz ember,ne csak a hülyeséget nyomasd!

2013. márc. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Józan paraszti ésszel igen a vezéregyéniség jobban kijön azzal aki elnyomható. Tudniillik azt lehet vezérelni és nincs kifogása ellene. Mint a táncban, az egyik vehet a másik meg hagyja magát vezetni. De két vezéregyéniség, mikor egymást vezetné az érdekes helyzetekhez vezet.
2013. márc. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Milyen tûz meg víz?? Mi a f@szom ez, Bolygó Kapitánya??

És neked kéne elgondolkozni, ugyanis két erõs egyéniségû ember sosem jön ki egymással, míg az uralkodó-alávetett jellegû kapcsolatosak tartósak, mert mindkét fél jól érzi magát benne.

De lehet, hogy te nem ezen a bolygón élsz...

2013. márc. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

De birom,amikor hozzá nem értők okoskodnak.

TAPASZTALAT is,hogy két tűz jegy jól kijön.

Ne tudd meg,hogy milyen együtt élni egy olyan jellemű emberrel,aki mártírkodó,irányítható,visszahúzódó...

Elég volna utánaolvasni a kötekedés helyett és nem csak a horoszkóp terén,hanem pszichológiailag is.Elég borzalmas,amikor egy vezéregyéniséget lehúzna egy vesztes tipus.Az olyan kapcsolatban mindkét fél szenved.

2013. márc. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
10:09 Paraszti ésszel igazad is van. :D
2013. márc. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Komolyan rohadtul érdekelne, hogyan lehet az ezotériához érteni, mikor az égvilágon semmi egységesség nincs benne, totális ellentmondásos marhaság az egész.

Amit meg írsz az marhaság, de biztos vagyok benne, hogy rengeteg pszichológia könyvet olvastál... :D

Gyerekek! Körül kéne nézni a világban és logikus, helyes következtetéseket levonni (tudomány), és nem kitalálni mindenféle légből kapott mesét (ezotéria), mert az éppen kényelmesen elmaszatolja a valóságot és még csak gondolkozni se kell hozzá...

Az, hogy két ember összeillik-e a személyiségükön múlik. Az meg, hogy milyen a személyiségük rohadtul nem attól függ, hogy márciusban vagy novemberben születtek-e, hanem az öröklött tulajdonságoktól és a környezettől amiben felnőttek.

Egyszerűen nem tudom felfogni akárhányszor rágom újra, hogy értelmesnek hitt emberek hogyan hihetnek ilyen marhaságban, mint a horoszkóp...

"Te áprilisban születtél, te önző vagy, te júniusban, te félénk" atyaúristen...

2013. márc. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Shadow,sztem Te rák vagy,mert én utállak :D
2013. márc. 12. 22:02
 30/38 anonim ***** válasza:

Sokat olvastam,igen.Évek óta.

Írtam b+,hogy vonatkoztass el a horoszkóptól és gondold végig,hogy ha te bulizós tipus vagy,haladnál az életben,a párod meg lehúzni akarna,akkor jól kijönnétek-e?

Az azonos jegyüek jobban megértik egymást,mert hasonlítanak,amíg egy nem túl érzelgős nem érti meg igazán a mély érzésűt. ...de ez már megint horoszkóp témába tartozik.

Mindegy,nem akarok téríteni,legyen igazad,további szép estét.

2013. márc. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!