Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán nő (20) és Kos férfi...

Oroszlán nő (20) és Kos férfi (23) mennyire illik össze?

Figyelt kérdés

2013. márc. 11. 09:03
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

"hogy ha te bulizós tipus vagy,haladnál az életben,a párod meg lehúzni akarna,akkor jól kijönnétek-e? "

Ez biztos szép és jó, csak ez pont az ellentéte annak, amiről egész eddig szó volt.

Mi volt az állítás? Hogyan egy erős akaratú és egy visszahúzódóbb, uralkodhatóbb típus jól kijön egymással. Hogy nézne ez ki? Az egyik bulizni akar menni, a másik meg vele megy, mert neki jó az a program, amit a másik választ.

Mi van két erős akaratú egyénnel: Az egyik bulizni akar menni, a másik otthon akar menni. Mi lesz belőle? Veszekedés, egyet nem értés.

Az a baj, hogy vitatkozni akarsz, de azt se tudod miről beszélsz, teljesen félreértelmezed az alap dolgokat is, így elég nehéz lesz ám...

2013. márc. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Szerinted két kos közül egyik otthon akarna maradni? :D

Én magamban egy kosra meg egy rákra gondoltam például.Egyik bulizós,másik otthon ülős. (Legtöbb esetben és megjegyzem,hogy ez csak a napjegy.)

Itt nem én akarok vitázni,hanem te és még mindig nem érted a mondanivalómat.

Szkeptikusként meg miért erőlteted itt az igazadat?

2013. márc. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

"Ez a marha jó az ezotériában... Ha egyáltalán nem mûködik és teljesen ellent mond a vártnak/valóságnak, akkor is meg tudjátok magyarázni, hogy de, jó az, csak tudni kell kezelni... :D

Azért ehhez már nagyon kellhet kapaszkodni akarni ebbe a marhaságba..."


Tisztelt I have no shadow!


Most ehhez képest Te vagy az, aki fenn tartja a vitát...

2013. márc. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Mert rohadtul ráérek és kíváncsi vagyok milyen marhaságot tudtok még kitalálni. :)
2013. márc. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

"Szerinted két kos közül egyik otthon akarna maradni? :D"

Az egyik, vagy a másik, vagy mindkettő, vagy egyik sem.

Mert az, hogy valaki mikor született semmi köze ahhoz, hogy mennyire szeret bulizni, ezt fogd már fel végre, könyörgöm!

2013. márc. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Te meg azt fogd fel végre,hogy nem egyről beszélünk,felesleges tovább folytatni.

Valamint tanulj meg mások megsértése nélkül véleményt nyilvánítani,mert ez nem éppen erős oldalad.

2013. márc. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 abacus66666 válasza:
majd az ágyban kiderül, hogy mennyire illenek össze
2013. márc. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a kosnak kicsi a fasza egy oroszlán seggéhez
2013. márc. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!