Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák jegy, skorpió aszcendensse...

Rák jegy, skorpió aszcendenssel milyen jellemvonások lehetnek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 12:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ugyanolyanok, mint bármelyik másiknál.
2013. ápr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Két mérgező ollója van a fiókban.
2013. ápr. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem lennék a helyében.
2013. ápr. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Horoszkópjuk alapján csacsiság megítélni az embereket. Pl. van a családban két oroszlán,az egyik gátlásos,visszahúzódó,jó lelkű.A másik,szerepelni vágyó gátlástalan,agresszív,rossz indulatú.Közösségben érdeklődj,(iskola,munkahely),hogy ki milyen horoszkópú,s viselkedésük alapján rá fogsz jönni,hogy nagyon sok emberre nem is illik a saját horoszkópja!Valamikor,valami buta ember kitalálta ezt a horoszkóp szerinti beskatulyázást,és ,,hagyomány"lett.Annak viszont van realitása,amikor horoszkópot készíttetünk,de akkor tudnunk kell a születési percet is!
2013. ápr. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 gtamas74 válasza:
45%

Én amennyit tudok, Én Skorpió-Mérleg vagyok. Mindkét jegyből van bennem. Igenis nagyon meghatározó a csillagjegy. Különben csupa egyforma ember élne a földön!!! A RÁK vízjegyű, erősen romantikus, nagyon érzéki, anyáskodó, nagyon jó anya válik belőle, ragaszkodó, hűséges, válogatós a párkapcsolatban, . Más a RÁK nő és RÁK Férfi. olvasd el ezt: [link] és ezt [link]

és nézz magadba

2013. ápr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%

Kedves gtamás 74,ugye nem haragszol,hogy nem olvasom el azt amit ide belinkeltél?Ugyanis nem szeretnék még további butaságokat olvasni erről.

Pontosan akkor lennénk egyformák,ha az ilyen horoszkóp szerinti beskatulyázás igaz lenne.Minden ember egyedi és megismételhetetlen,még az egypetéjű ikrek is különböznek.

Szinte tudtam,hogy kapok választ a fanatikusoktól.

2013. ápr. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Rák jegy- skorpió aszcendens: Magamból kiindulva kedves, mosolygós, jó szívű (akkor vagyok boldog, ha segíthetek, adhatok), érzékeny "gyenge szívű", szelíd, ismeretlen közösségben háttérben, viszont itthon, vagy ismerős/barátok között beszédes, erősek a megérzéseim, lusta, kitartás hiányzik, csak akkor "veszekedem", ha féltékeny vagyok, hűseges, családcentrikus, imádom a gyerekeket, nyugodtsagot mutatok/ belul viszont banthat valami, nem a penz dominal, hanem az erzesek, erzelmek es vele egyutt fontos a szexualitas is.
2018. ápr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8 a barátnőm is pont ugyan ilyen. Ő is rák-skori.

Én meg fordítva :D

2018. ápr. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Én is rák-skorpió vagyok. Szerintem nem ez a meghatározó. Állítólag a rák ilyen visszahúzódó, érzelmes, a skorpió domináns, de introvertált és szarkavaró, hátulról támadó. Állítólag ez a párosítás szeret steril életet élni.


Hát én az ellenkezője vagyok. Bennem pl. nagyon sok ellentmondás van. Elég komoly szakmában dolgozom, az öltözködési stílusom is általában az elegánsra hajaz, ugyanakkor egy óriási nagy troll vagyok és nagyon szeretek hülyéskedni, baromkodni :D Hangos vagyok, barátok között eléggé központi ember, nem vagyok visszahúzódó típus annak ellenére, hogy vannak időszakaim, amikor jól esik a magány. Elég sok programom van, nem nagyon szoktam unatkozni, elég pörgős vagyok, de téli időszakokban hasonlítok egy zombira :D Erre szoktam mondani, hogy én igazából egy medve vagyok :D Párkapcsolatban nagyon érzelem és szexcentrikus vagyok :D Férfi létemre én szeretem szervezni a közös programokat :D Nagyon barátságos vagyok alaphelyzetben, viccelődős és vidám, ha megbántanak, akkor nagyon agresszív, akkor olyan vaddisznó vagyok (verbálisan) :D Akit nem bírok, azzal nem jópofizok. Nálam egyértelműen tudja mindenki, hogy ki a barát, ki nem. Akit nem bírok, az tud is róla. Ez sem a rákra, sem a skorpióra nem jellemző. Mindkettő egy jellemtelen, sz@rkeverő alak a horoszkóp szerint :D Ez egyébként hülyeség. Ott van Mike Tyson, ő is rák csillagjegyben született... Hát ő biztosan nem egy nyámnyila alak, aki a hátad mögött pofázik, az arcodba meg jópofizik :D Ja, igen... Ahogy mondtam, öltözködési stílusom általában elegáns, de valamikor elegem van belőle és vannak időszakaim, amikor nagyon sportosan öltözködöm. Tudok nagyon közvetlen lenni és tudok nagyon hivatalos, távolságtartó is lenni. Az utóbbit a szakmámnak köszönhetem. Szeretek veszélyesen élni; imádom a küzdősportokat (csinálni)! :D Bungee jumping, ejtőernyőzés.. Sajnos anyagi okokból nem sűrűn csináltam, de imádom és bármikor megismételném! :D Vízjegyben születtem, az aszcendensem is az... Szeretem a vízpartot, szeretek úszni, de a hegyeket, völgyeket, barlangokat jobban élvezem. Ennek ellenére a mediterrán éghajlatot jobban viselem, mint az óceáni, tundra és a tajga éghajlatot. Imádok enni, egyébként válogatós vagyok. Párkapcsolatban, szexben férfi létemre nagyon válogatós vagyok. Az a fajta vagyok, aki inkább egyedül marad, semmint leadjon az igényeiből, ugyanakkor fontos számára az érzelmi élet. Egyszer leadtam az igényeimből és csúnyán megszívtam! :D Alapvetően lusta vagyok, szeretem a kényelmet, de vannak olyan feladatok, amik nagyon motiválnak és képes vagyok a végsőkig harcolni. A sport az ilyen számomra. Küzdősportokban utolsó vérig képes lennék. Ez mondjuk lehet az ego miatt is, már csak büszkeségből sem adom meg magam. De ez is érdekes. Szeretek aludni, sokszor csak ahhoz van kedvem, de képes vagyok halálra hajszolni magam. Emiatt voltak néha problémáim is, tényleg szó szerint halálra tudnám hajszolni magam. Folyamatosan tanulok, dolgozom, rengeteg programon veszek részt, aztán kimerülök és zombivá válok. :D Ja, vannak időszakaim, amikor nagyon életvidám vagyok, tele vagyok vitalitással, nagyon életigenlő tudok lenni, téli időszakokban meg nagyon depressziós tudok lenni, szuicid gondolatokkal... :D Szóval én ezt a párosítást úgy élem meg, hogy tele vagyok ellentmondásokkal, sok a kontraszt bennem, de én imádom, nagyon impulzív az életem és rengeteget tanulok :D Öreg koromra szerintem én egy nagyon bölcs ember leszek ezáltal! :D

2018. ápr. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!