Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit jelent ha valaki dupla...

Mit jelent ha valaki dupla halak. Vagyis hal jegy és hal aszcendens, skorpió holdjeggyel?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi, hogy hoz e valami negativ dolgot az életembe, ha dupla jegyű vagyok. lehetséges az ilyesmi?

Köszönöm



#halak #aszcendens #dupla halak
2013. febr. 6. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
dupla esély van rá, hogy kifognak és megesznek, esetleg az is lehet, hogy duplán vagy sügér.
2013. febr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia.Ezek alapján azt gondolnám rólad,hogy sokkal inkább érzelmi beállítottságú vagy,mint racionális.A szerelemben odaadó tipus,ezt gyakran ki is használják.Néha bosszúálló is tudnál lenni,de ez tettekben nem nyilvánul meg,inkább csak gondolatban.Hatalmas az empátiád,megértet a hozzád közel álló emberek érzéseit.

Ezek mennyire jellemzőek rád?

2013. febr. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, jellemző. Egy pár éve még inkább racionális voltam...viszont kb 6 éve rendkivül érzelmes vagyok:( Jobban átérzem a boldogságot meg a megbántottságot is. És zavar. Mert amúgy könnyebb volt az élet. Na, szóval örlődök a szerelem-szeretet és a karrier mezsgyéjén:S És sokkal jobban tudok szeretni, mint ahogy engem szeretnek.


Köszönöm a választ a második hozzászólónak

Köszönöm a választ az elsőnek is:D hasznosnak találtam, jót nevettem :)

2013. febr. 7. 11:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmi negatív ez alapján, az a házaktól, bolygóktól, de leginkább fényszögektől függ.

Igen, lehetséges, hogy a Nap jegy és az Aszcendens jegye azonos.

2013. febr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. febr. 9. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!