Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak jegyű főnökre mi jellemző?

Halak jegyű főnökre mi jellemző?

Figyelt kérdés
Szeretem a munkám, meg is szeretném őrizni, de a főnökömön nem tudok kiigazodni. Nem tudom, ennek lehet-e köze a csillagjegyéhez, de valahogy nem úgy viselkedik, mint az eddigi főnökeim.

#munka #főnök #halak jegy
2013. jún. 8. 14:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Miért, hogy viselkedik?
2013. jún. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hogy úszik az árral.
2013. jún. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
a faxa, legalább edzett lesz...
2013. jún. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem elég gyakorlatias, valahogy nem elég határozott. De ez lehet, valójában nincs így, csak én érzem így, mert elképzelhető,hogy nagyon is határozott elképzelései vannak, csak ezeket valahogy nem tudja vagy megfogalmazni, vagy átadni nekünk, alkalmazottaknak. Ha gondja van a munkánkkal, nem nyílt, hanem burkolt válaszokat ad (ha ad egyáltalán). Én már beszéltem ezekről a dolgokról vele, de mintha a falnak beszélnék. Persze értem én,hogy még mindig jobb, mint ha leordítaná a fejünket, de szerintem a némaságba burkolózás sem jobb, mert akkor meg nincs kommunikáció, s ezáltal haladás...
2013. jún. 9. 12:33
 5/17 anonim ***** válasza:
Te milyen jegyű vagy?
2013. jún. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
szintén vízjegyű
2013. jún. 9. 14:22
 7/17 anonim ***** válasza:

érdekes, halak csillagjegy vezető pozícióban :)

a határozatlanság tényleg jellemzője, és a zárkózottság ugyanúgy... a halak jószívűek, megértőek, és befolyásolhatóak is, sajnos... de ez az előnyödre válhat, vagy ha próbáltok összefogni a munkatársaitokkal meggyőző érvekkel, akkor tudtok változtatni szerintem, amin akartok, ami nem jó. csak ne legyetek vele gorombák;)

2013. júl. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszi, utolsó :) Hát igen, a gorombaságot nem szereti, illetve inkább az tűnt fel, hogy a hangos beszédet, vitatkozást nem, mintha nem tudna vele mit kezdeni. Nem megretten tőle, hanem valahogy túl érzékenyen érinti a vita, mintha az idegrendszere nem bírná (amúgy az ellentmondást sem nagyon. Megfigyeltem más halaknál is,hogy a látszólagos nyugalmuk ellenére elég makacsul képesek a saját elképzeléseikhez ragaszkodni).
2013. júl. 30. 22:18
 9/17 anonim ***** válasza:

nincs mit. hát mivel én is halak vagyok, ezért tudom az milyen, nem idegrendszertől függ. engem is mélyen érintenek a dolgok, és könnyen megbántódom, főleg ha ordítoznak velem, bár nem muszáj hangosság hozzá, a tartalom is elég. és akkor sokáig magamban tartom, nem felejtem el, amíg ki nem engesztelnek v. bocsánatot nem kérnek :D (pl. anyám férjéve veszekedtünk, mikor itt lakott, és aztán kb. egy hónapig nem köszöntem neki és nem szóltam hozzá, mert olyanokat mondott, és bocsánatot se kért...)

nyilván, ha van egy meggyőződése valamiről, akkor azt addig tartja helyesnek, amíg egy jobbat, ésszerűbbet nem mondanak neki, amit elhisz. kell az alapgondolat, a magyarázata, hogy miért, mik az előnyei, és mik származnak az előnyeiből, miért jó. vagy miért jobb mint a másik, és a másik miért rosszabb.

de egyébként meg is lehet vesztegetni valami számára jó dologgal, nem tudom, hogy férfiről vagy nőről van szó, nyilván egy nőnek másmilyen venni egy tábla csokit, vagy másmilyen meghívni egy kávéra, mint egy férfit. de pl. az is jó, ha dicséretet kap, mert arra is ugyanolyan érzékeny, mint a sértésekre. :) merthogy jell. hogy nincs önbizalmunk... és jól esik ha más nem úgy gondolja, mint mi magunkról :D

2013. júl. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

En is halak vagyok es fonok. :) A kerdes nem rolam szol, de bele tudok erezni a helyzetbe. Ki is mondtad a legfontosabbat: a makacssag es az eltokeltseg jellemzo rank. Ha kigondolok vmit, tudom kinek, mit kell tennie ahhoz, hogy az idealis eredmenyt kapjuk.

De SOHA nem gorombaskodom a beosztottjaimmal, hogy elerjuk celjainkat. Inkabb ugy velem: jo peldaval kell eloljarnom, csapatszellemet kell erositenem ezek erdekeben es nem fenyiteni, megroni az embereimet. Megerto vagyok veluk szemben es inkabb maganyos harcoskent kuzdok a problemakkal, minthogy segitseget kerjek vagy feszegessem az okokat. Ez amugy hulyeseg es probalok is aktivan valtoztatni rajta.


Ha nem mennek a dolgok, utalom, de megprobalok uj modszereket bevezetni es nem az embereket szidni. Probalok rajonni, hol lehet a hiba, miert vannak gondok?

A nyilt konfrontacioval nem tudok mit kezdeni. Tul sok impulzus egyszerre. Inkabb higgadtan szeretek mindent elemezgetni, mint a vita tuzeben esetleg hulyesegeket egymas fejehez vagni.


A beosztottakkal akkor jovok ki jol, ha nem szamonkero stilusban, baratsagosan le tudok veluk ulni beszelgetni. Ha nem csak munkatarsak, de partnerek vagyunk vagy baratok.


A fonokoddel kapcsolatban azt tudom javasolni, hogy esetleg munkan kivuli tevekenysegeket kellene szervezni. Mondjuk szervezz egy kozos ebedszuneti kajalast vagy delutani billiardozas, akarmit, ahol nyugodtan le lehet ulni, fesztelenul lehet beszelgetni.

Igy emberileg megalapozva biztos jobban lehet majd vele beszelni.

2013. aug. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!