Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A bak, nyilas, vízöntő,...

A bak, nyilas, vízöntő, skorpió, halak, kos, oroszán, bika, szűz férfiak/nők mit gondolhatnak a rák férfiről/nőről?

Figyelt kérdés
Lehetőleg az válaszoljon aki egyik az itt felsorolt csillagjegyek közül.
2013. jún. 19. 17:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

nekem például kifejezetten rossz tapasztalataim voltak a rák csillagjegyű nőkkel. nem szimpatikus bennük a hűtlenségük, hogy folyton parancsolnak, és el akarnak helyettünk intézni mindent. többnyire őszintének sem tartom őket, vagyis inkább mindig azt érzem, hogy minden egyes lépésük következményét jól kiszámítják, és emiatt sokszor nem úgy cselekednek, ahogy tényleg szeretnének. az öcsém is rák, vele mindig jól kijöttem, de nála tapasztaltam meg a rák hazug oldalát. én vagyok az egyetlen, akivel bármit megoszt a családból, mert nekem következmények nélkül elmondhatja, a szüleinken viszont emiatt folyamatosan hazudik.

egy vízöntő lány

2013. okt. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!