Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen a halak pasi az életben...

Milyen a halak pasi az életben és a szerelemben?

Figyelt kérdés

2013. júl. 19. 13:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nagyon nedvesek és sikamlósak
2013. júl. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ismerek több halak pasit is, például mindkét bátyám az. De tök különbözőek. A tipikus halak jellemzője, hogy nyugodt természet, bármit szívesen megcsinál a ház körül, viszont dolgozni nem nagyon hajlandó, inkább tanulgat és közben ő szeretne lenni valamelyik miniszter. Ahogy maga a hal, inkább csak úszik az árral. Pénzügyekben nem nagyon áll ki magáért, viszont kevés pénzből is elvan. Nagyon jószívű. Szerelmet nem tudom, tesóim nagyon családcentrikusak. :) De ismerek többet, aki nem találja a helyét párkapcsolat terén.
2013. júl. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hm, nekem csak alakulóban van egy kapcsolat egy halakkal, ő az első ilyen jegyű ember, akivel találkoztam. Nekem az jött le, hogy nagyon könnyen lelkesednek, lesznek szerelmesek, nagyon jószívűek, de sokáig tart nekik megnyílni.

Mindenesetre én is kíváncsi lennék egy bővebb válaszra, mert a neten csak általánosságokat írnak.

2013. júl. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Kérdező és 3-as:

Nagyjából igazak azok az általánosítások, amiket olvashattatok. Én is az vagyok. Rossz tulajdonság: tényleg inkább az árral úszás fekszik a halaknak, ha a késztetés meg is van valami nagyobb dologra, kevés erőfeszítést hajlandóak tenni érte, ill. ha nehézség adódik, könnyen fel is adják. De társnak szerintem tényleg jó egy halak jegyűt választani. Önzetlen, segítőkész és hűséges, csak nehezen enged közel magához.

De persze semmi garancia nincs rá, hogy Ti nem pont egy teljesen más személyiségű halak jegyűt fogtok ki, aki pont a szabályerősítő kivétel lesz. :)

2013. júl. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én az vagyok. Az életben kitartó vagyok, a sok nehézség közepette is képes vagyok nekiugrani újra a dolgoknak. A szerelem az nehéz ügy. A kötelességek, munka és saját magam fejlesztése számomra fontosabbak, ezért nem foglalkozom vele.
2013. júl. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kettőt ismerek.

1-es pasi: jókat beszélgettem vele semmi, de tényleg semmi jelét nem adta hogy többet akar. Abszolút haverként gondoltam rá, nem az esetem. Egyszercsak váratlanul írt egy üzenetet, hogy ő barátnőnek akar. Finoman hárítottam, akkor megsértődött és előadta a kissé hímsoviniszta ideológiáját (hogy ő komoly tartalmas kapcsolatot akar, ám a nők hazugok-intrikusak-képtelenek a hűségre-nem egyenértékűek a pasikkal). Mire közöltem vele, hogy akkor kár ekkora körítéssel ilyen szép szavakba csomagolni a "megakarlak dugni"-t és nem, sajnos nekem őhozzá nincs gusztusom.

Azóta felnőtt(?) férfi létére ha meglát az utcán, megfordul és elszalad :D.

2-es pasi: ő megtetszett első pillantásra, olyan erotikus értelemben. Beszélgettünk egy jót, aztán legközelebb mikor összefutottunk nem talpig nagykabátban voltam ami úgy látom, kissé frusztrálta mert elfordult. Az ablaküvegből viszont láttam hogy rámsandít mikor azt hiszi nem látom.

Na hát ilyenek. Nem mutatják ki egyhamar az érzéseiket, vagy egyszer nagyon váratlanul, nagyon otrombán.

Pénzügyekben nincsenek topon, de tényleg kevésből elvannak.

sajnálom a 2.-at, vele el tudtam volna valamit képzelni

egy bánatos skorpió :(

2013. júl. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 21. 08:45
 8/14 anonim ***** válasza:
lubickolnak
2013. okt. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Dülledt szemük van, hidegvérűek, és nincs hónaljszaguk/lábszaguk.
2013. okt. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Tök normálisnak tűnik, de jobban megismerve rájövünk, hogy nem lehet megismerni, mert vagy nem engedi és titkolózik magáról, vagy pedig rém unalmas és nincs is semmi mondanivalója.

Képes egyik pillanatról a másikra minden előzmény nélkül teljesen megváltoztatni a véleményét, tervét, bármit, és bármikor hátba támadhat akármilyen ügyben. Magyarázata az nincs.

Az ágyban akrobatikailag jó volna, de hát az semmi, ha egyébként egy rideg érzelemmentes alak. Majdnem olyan, mint az ikrek.

2013. okt. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!