Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ez valami horoszkóp fétis,...

Ez valami horoszkóp fétis, hogy imádom a Halakat?

Figyelt kérdés
Valahogy mindig a Halak csillagjegyű pasik vonzanak a legjobban. Egyszerűen oda vagyok értük. Ha valakiről megtudom,hogy Halak a csillagjegye,rögtön felkelti az érdeklődésemet. Egyszerűen nem tudok a Halak pasiknak ellenállni,mert olyan aranyosak,olyan kis szerencsétlenek. Ez beteges?:D

2012. szept. 20. 22:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Én kardfa..ú delfin vagyok!Na, érdekellek?
2012. szept. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szerencsétlen annyira:)
2012. szept. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ha halnak adom ki magam, akkor én is bejövök neked? Ha jó csaj vagy, a kedvedért kopoltyúkat is növesztek! És, ha rák vagyok az nem jó? Az is viziállat!
2012. szept. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom hogy horoszkóp fétis-e, mindenesetre jó érzés hogy "az én fajtám" is bejön a lányok kis részének. :P
2012. szept. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
63%

Ez inkább fogyatékosság, már bocsánat.

Mihály jósnő

2012. szept. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
68%
Ha szereted a halakat jó étvágyat hozzá,ajánlom a specialitásomat,a kopoltyú pörköltet-tőkehal béllel :D
2012. szept. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Nem! A rák az kell a ráknak! Nekem nem jön be,és a skorpió sem,attól h vízjegyek,nem olyanok mint a Halak.


Én egyébként Mérleg vagyok,elvileg a Halak nem is illik hozzám,én mégis majd meg veszek értük. (:))(

2012. szept. 21. 00:38
 8/24 anonim ***** válasza:
56%

Dettó! Nekem halak-detektorom van, nem is kell tudnom előre, hogy mi a csillagjegye, ha valakihez őrülten elkezdek vonzódni, az 90%, hogy halak. Amúgy én gerjedek a rákokra is, de közel sem annyira.

Szinte senki máshoz nem tudok vonzódni, ezek szerint én is beteg vagyok. :D

2012. szept. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.


Mindezt teszem úgy, hogy pont lesz*rom a horoszkópot meg úgy általában az ezót.

2012. szept. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Akkor is tetszenek ezek a férfiak, amikor még nem tudod, milyen csillagjegyben születtek?


"Ha valakiről megtudom,hogy Halak a csillagjegye,rögtön felkelti az érdeklődésemet."


Ezek szerint nem.


"Ez beteges?" Nem beteges, csak a Halak csillagjegyhez tartozó tulajdonságok szimpatikusak számodra és ráhúzod őket azokra, akikről megtudod, hogy ebben a jegyben születtek.

Szerintem van némi alapja a horoszkópoknak (kérem, kíméljetek az epés megjegyzésektől!), így sokszor be is jöhetnek az elképzeléseid, de azért a személyes horoszkóp képlet nem csak a Nap jegyből áll, annál kicsit összetettebb.

2012. szept. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!