Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Aki hisz a horoszkópban, az...

Aki hisz a horoszkópban, az levezetné nekem a hatásmechanizmusát?

Figyelt kérdés

Nem cseszekedésből megy a kérdés,csupán anyám rászállzt a dologra (mostanában csak csillaggyermeknek hív ahányszor meglátogatom) és ahányszor kérdezem hogy mégis mi a franc hatása lenne rám egy tőlem 10 fényévnyire lévő plazmagömbnek,ő mindig azt mondja hogy "én nem tudom szakszerűen szavakba önteni".Ezért az asztrológiában tájékozottabbaktól kérdem:Mi is a hatásmechanizmusa?Hogyan befolyásol bármit is?


Szkeptikusokat kérném kíméljenek,ugyanis én se hiszek benne (az oldal egyik legnagyobb szkeptikusa lehetek) csak tudni szeretném hogy ezt hogy vezeti le a másik fél.



2013. aug. 1. 23:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/89 anonim ***** válasza:
Elovastam. Nem jó. Nem valósak a vizsgálat szituációi. A legelrugaszkodottabb ötlet a hozzárendelt kontrollszemélyek alkalmazása.
2015. febr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/89 anonim ***** válasza:
48%
Hát azért a 100.000 tényezős "komolyság" se piskóta.
2015. febr. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/89 anonim ***** válasza:
48%

Amúgy szerintem önmagában az a gondolat, hogy utánna kéne járni végre ezeknek az asztrológusoknak jó ötlet, mert attól a felelősségtudattól vezérelt, hogy védjük meg a naív egyéneket, ne vezessék meg őket és ne nyúlják le a pénzüket. Mitagadás, ezen a területen könnyebb zavarosban halászni, mint más gykorlatiasabb szakmákban v. amelyekben kialakult a közkontroll.


De ebből még nem következik, hogy minden asztrológus tróger lenne. Nekem személy szerint nem fog sikerülni bemesélni, mert én bizony inkább saját magamnak hiszek!


Meg azt sem, hogy maga az asztrológia nem működne.

Hát hol érdekel engem a 30 db vizsgálat, ha egyszer én mást tapasztalok!


Engem már győzködtek gyógyszerészek, hogy a homeopátia átverés és én nem jól éreztem (sosem), hogy segít nekem, mert az csak placebó hatás. Szerintük ez tuti, mert készültek ilyen vizsgálatok.

Persze ők maguk sosem próbálták!


És mondják azt is (nem minden gyógyszerész), hogy számukra követhetetlen a homeopátia gondolat menete.

De azt biztosan tudják, hogy csak a kétszeres random vakpóbának lehet hinni és az azt mutatja, hogy a homeopátia hatástalan.


Sokmindenre jó a tudomány, nagyra becsülöm, de ezt a részt kiröhögöm.

2015. febr. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/89 anonim ***** válasza:
A homeopátia gondolatmenete ellentmond kb. az összes kémiai ismeretnek, és bizonyítottan nem működik. Meg sem lepődöm hogy aki az asztrológiát képes elhinni, az a homeopátiában is hisz... A két dolog mondjuk bizonyos szinten egyforma, mindkettő emberek átverésére és lehúzására épül.
2015. febr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/89 anonim ***** válasza:
Érdekelne az az "összes" kémiai ismeeret, aminek ellentmond.
2015. febr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/89 anonim ***** válasza:
Nem kell az összes, elég lesz néhány a legfontosabbak közül.
2015. febr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/89 anonim ***** válasza:
Például hogy valami minél hígabb, annál erősebb. A valóságban ennek ellenkezője igaz. Ennyi elég is.
2015. febr. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/89 anonim ***** válasza:
48%

Negatív számoknak nem lehet négyzetgyöke. Mégis van.

Most akkor a két mondat közül melyik nem igaz ?

Sőt, melyik a nem tudományos ?

2015. febr. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/89 anonim ***** válasza:
48%
Nem attól erősebb, hogy hígabb. Kérem a következőt.
2015. febr. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/89 anonim ***** válasza:
Igen tudom, az ütögetéstől meg a többi hókuszpókusztól. Áltudományos halandzsa ez csupán. Írogasson a hóhér egy magadfajta hívőnek, [link] itt le van minden írva, hogy tényszerűen miért hülyeség az egész.
2015. febr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!