Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek pasi miért lép le...

Ikrek pasi miért lép le teljesen nyomtalanul egyik napról a másikra és akár hetekig-hónapokig? Még olyan kapcsolatból is, amelyben jól érezte magát, lazaság is meg volt engedve, s minden nap együtt voltunk.

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy az ikrek pasik igazi érzelem,információ és időrablók (főleg az órákig tartó hosszú beszélgetésekkel és kérdésekkel). Kár, hogy ilyenek, annak ellenére, hogy igazán vidámak, vihogósak és játékosak. Sok barátnőmet, de már engem is átvertek így ikrek pasik.

2013. aug. 5. 17:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én Ikrek jegyű vagyok, és mint az összes "nőklapja-típusú" horoszkópok, úgy a fentebb írt "az ikrek jegyűek márpedig szemetek" hozzászólások is ártalmas általánosítások.


Bevallom, az említett kettősséget magamnál is észrevettem, de ez leginkább csak a hangulatomnál jelentkezik (de kinek nem hullámzik a kedélyállapota?)

A hangulatváltozás miatt szélsőségesen pozitívan, optimistán, vagy negatívan, pesszimistán, búskomoran gondolkozom.(de ezzel biztosan csak az Ikrek jegyűek vannak így, senki más emberfia ilyet nem tapasztalt még)


Ami a kapcsolatokat illeti, inkább barátokat gyűjtök, mint sablonos témákról dumáló haverokat. Ezért nehezen kezdeményezek, csöndes vagyok, nem állok le közhelyes témákról dumálni, csak azért, hogy megszakítsam a csendet. De ha valakiben megbízhatok, én azt nagyra értékelem, ezért én a lehető legjobb barát igyekszem lenni, akire lehet számítani.


Ezt még részletezhetném, de az írásaim alapján csak engem ismernétek meg jobban, nem pedig a többi ikrek jegyűt.


20/F

2014. jan. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!