Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz nő képes lehet meghódítan...

LePeDő kérdése:

Szűz nő képes lehet meghódítani egy skorpió férfit?

Figyelt kérdés
Ez tényleg szerelem.

2013. jún. 22. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem egy 18 éves szűz nő bármikor meghódíthat :P
2013. jún. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

3 hónap múlva 18 vagyok :P

De most komolyan, lehet rá esélyem?

2013. jún. 22. 21:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok: nehogymár a babonák határozzák meg, hogy kivel jöjj össze vagy kivel nem. Ha tetszik neked és te is neki, és úgy érzitek mindketten, hogy vonzódtok egymáshoz, akkor össze fog jönni. Ha nem, akkor nem, vagy legalábbis nincs értelme.
2013. jún. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, alapból én is így gondolkozok, csak most kicsit elbizonytalanodtam, mert olyan nehéz kiismerni a skorpió pasikat... Vagy lehet, hogy csak őt olyan nehéz..
2013. jún. 22. 21:31
 5/7 anonim ***** válasza:
De most megint csak általánosítasz... megint jön ez a buta babona, hogy skorpió férfiak. Minden ember egyedi, nem lehet 7milliárd embert 12 csoportba beosztani, hogy most ezek mind egyformák. Egyszer poénból elolvastam az összes horoszkópot. 12-ből legalább 6 vagy 7 tökéletesen igaz volt rám. Szerinted? Na de mindegy, te tudod, nem vitatkozom.
2013. jún. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagy hülyeség, hogy ez alapján választasz, de azért ezt leírom. Anyám szűz csillagjegyű, apám skorpió. 4 évig tartott a kapcsolatuk és haraggal váltak el. De ez ne tartson vissza! És szerintem ne ez alapján válasz párt magadnak, mert pofára fogsz esni.
2013. jún. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Astara ***** válasza:

Abban igaza van az előttem szólónak, hogy ne általánosíts! Arra h. hogyan és mennyire "jösztök be" egymásnak ott van a szinasztria (a kapcsolati asztrológia) vagy akár a kérdőasztrológia, ami segíthet ezt megválaszolni pontosan.


Általánosságban annyit lehet tudni ha csak a Nap-jegyet nézzük, ami édeskevés! hogy a Szűz és a Skorpió azon szokott elcsúszni, hogy baromi maximalisták és kritikusak mindketten. Na és ha ezt egymáson gyakorolják, akkor bizony nem tart sokáig a kapcsolat (l. előttem szóló szülei).


A másik, hogy a Skorpió (úgy általában) szeret titokzatoskodni és elrejteni az érzelmeit, valószinüleg ezért nem látod rajta - adj neki időt, adj időt a kapcsolatotoknak és mivel te igen aprólékos is tudsz lenni a Szűz jegyeddel, figyeld ki alaposan és egy idő után meg fogod tanulni a jelzéseit- melyik gesztusa mit jelent...de nagy kitárulkozást sose várj tőle és akkor nem csalódsz :)

2013. jún. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!