Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Iker nő-kos férfi kapcsolata?

Iker nő-kos férfi kapcsolata?

Figyelt kérdés
2013. aug. 13. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Szórakozzál valahol máshol. Ha most azt mondanám neked, hogy ez egy rossz összeállás, mert a csillagokból ezt látom, akkor dobni fogod a csajod, csak azért mert én szórakozni akarok veled?

Legyél te a saját sorsod irányítója, és ne engedd, hogy horoszkóp és más hülyeségek irányítsák az életed.

2013. aug. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Pfuu te hallod, nagyon rossz...az első hónapban még működik, aztán a női fél hirtelen hajlamot kezd érezni arra, hogy tarkón vágja partnerét egy sózott heringgel, és általában ezt meg is teszi...ha ezzel még nem ér véget a kapcsolat a második hónapban a férfi érez vágyat arra, hogy egy kerti székkel közösüljön a hátsó udvaron...ha ezek után még mindig él a kapcsolat, a harmadik kritikus hónap, mikor mindkét fél egyszerre érez vágyat arra, hogy Szlovákia Adótörvénykönyvéből olvasson fel vakoknak! Ez után már csak lefelé vezet az út, jön a páros öngyilkosság és a Justin Bieber iránti beteges rajongás...bár lehet hogy ez utóbbi kettő fordított sorrendben következik be :/
2013. aug. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagyon vicces..nektek meg kàr pazarolni az időtöket hogy leirjatok ilyen buta szövegeket...nagyon unatkozhattok
2013. aug. 14. 06:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én jobarátokat ismerek ilyen felállásban, hogy ikrek-kos pasik. Az ikrek felnéz a kos pasira az őszinte jelleme miatt, csak voltaképpen nem teljesen ismeri róla a háttérinfókat.

Szexuálisan szerintem a ikrek nő kos férfi azért is illenek össze, mert az ikrek nagyon kíváncsi és kísérletező, a kos pasi pedig szinte a "szia" után azt mondja, hogy "jöhet egy hármas" és nem csak. Addig menj bele ezekbe a kossal, ameddig elsősorban neked jól esik. Hosszú távú kapcsiban a kosnak nagy hajlama van félrelépni, férfinek és nőnek egyaránt.

2013. aug. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bxxx Dxxx válasza:
Változó... pl: apám Ikrek én Kos vagyok, de nem kedveljük egymást valamiért... viszont a legjobb barátom is ikrek és évek óta így van... a kifejezőkészségük tényleg zseniális és a legjobb, hogy mindig meg tudnak lepni vmi újjal :)
2015. nov. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!