Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy Szűz férfi és egy Nyilas...

Egy Szűz férfi és egy Nyilas csillagjegyű nő kapcsolata a horoszkóp szerint milyen lesz?

Figyelt kérdés

2013. aug. 15. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem olvasom el,mert a tapasztalatot nézem.


A tapasztalatom szerint pedig nyilas a legtöbbször szűzzel jön össze évekre és több ilyen házasságot is ismertem.

2013. aug. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát... a horoszkóp nekünk se jósolt túl sokat.

Ehhez képest mi a héten ünnepeljük a 13. házassági évfordulónk, két közös gyerekkel, és a mai napig elaludni se tudunk egymás nélkül.

A kollégák már csak röhögnek rajta, hogy ha telefonálunk, mindig úgy fejezzük be, hogy "(Én is) szeretlek, puszi.".

Szóval ne érdekeljen, mit ír a horoszkóp, vágjatok bele!

2013. aug. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, én is ismerek szép házasságokat szűz pasi-nyilas nő között.

Vajon mit tudnak adni egymásnak, hogy ennyire hosszan megértik egymást?

2013. aug. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak konkrét horoszkópokat lehet összehasonlítani. A te egyedi, saját horoszkópodat a párod egyedi, saját horoszkópjával. Ezt ingyen megcsinálják neked itt:

[link]

2013. aug. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 DarkLantern ***** válasza:

Ha a hóroszkóp véleménye érdekel akkor nem szereted kellően az illetőt. Tudod a szerelem mindent legyőz, közhely, de ha két ember eléggé szereti egymást akkor mondhat bárki bármit,

együtt fognak maradni. Ha a horoszkóp azt mondja esélytelen akkor otthagyod? Akkor nem szereted.

Ezek a tények.

2013. aug. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem hagynám ott egy horoszkóp miatt, csak érdekelt
2013. aug. 25. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!