Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a tapasztalatotok, a rák...

Mi a tapasztalatotok, a rák nő, és mérleg férfi kapcsolatáról?

Figyelt kérdés
Én mérleg vagyok és férfi, a párom rák és nő, és nagyon szeretjük és megértjük egymást, nem sok jót olvastam, neten, de én imádom az egyetlenem és mindenki azt mondja minket egymásnak teremtettek, ja és majdnem 8 hónapja együtt vagyunk, az értelmes válaszokat előre is, köszönöm.

2013. júl. 23. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Még mindig nem a horoszkópra kéne alapozni a párkapcsolatod, nem emiatt jöttök össze, vagy mentek szét.

Felejtsd el az össze horoszkópos baromságot, komolyan erre mást már nem lehet mondani, ha boldogok vagytok, akkor ne foglalkozz ilyenekkel, éld az életed!

2013. júl. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató, gyors, kielégítő választ. És pontosan ezt fogom tenni. ;)
2013. júl. 23. 23:53
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Mérleg férfi vagyok, volt Rák párom, nagyon megértettük egymást, mindenki szerint összeillettünk, mégis egy utolsó hazug r.banc volt. Gusztustalan mód képes úgy tenni mintha te lennél neki az egyetlen, közben meg sumákol állandóan. Ha esetleg egyszer beleolvasol egy mailbe, sms-be, ne lepődj meg ha pasizik. Na persze ez csak horoszkóp, erre nem szabad alapozni:)
2013. júl. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Kedves előttem szóló: végre-végre olvasok egy ilyet egy mérleg pasitól. Van egy pár ilyen kombináció a környezetemben, sőt esküvőjükön is voltam, de őszintén: nagyon sajnáltam a mérleg pasit.

Mindamellett, hogy a rák nők az egyik legnyagobb r...cok, költekezők és hazugok (nem akarok megsérteni senkit) - hadd ne mondjam, hogyan viselkednek nőtársaikkal, de a mérleg pasik a leginkább tűrik el minden hisztérikánat az allűrjeit és kikészítő magatartását. Le a kalappal: nagy türelmetek van, csak őszintén nem értem, hogy ezek a nők mivel fogják meg az ártatlan pasikat. Létezik, hogy csupán csak a jó szexxel és némi minimális törődéssel?

Mérlegek: rá ne menjen az egészségeket!

2013. aug. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!