Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok a Bak Nő tényleg...

Cintuskaa kérdése:

Mit gondoltok a Bak Nő tényleg olyan nehéz eset? és miért?

Figyelt kérdés
2013. aug. 15. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Azért viselik el nehezebben őket szerintem, kevésbé tudják fékezni a magabiztosságukat, s az emberekben ősi ösztön az, hogy bepánikolnak az ilyentől. Ezt a magyar kulturában is észre lehet venni színészek életpályáján. Voltak esetek, amikor visszafogta a környezet a magabiztos színésznőt, s pl. alig kapott szerepeket, stb.

Ez viszont ugyanúgy érvényes más jegyű nőkre is: oroszlán, vízöntő, halak, bika, nyilas is olykor. Gyakorolni kell az önkontroll-t, tudom, hogy nehéz és át is érzem.

2013. aug. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én bak nő vagyok és egyáltalán nem teng bennem túl az önbizalom. szerintem nem vagyok nehéz esett, halál könnyü feladata lenne a pasiknak velem, csak az a bajuk hogy a többi általánosított nőből indulnak ki, így nem tudnak mit kezdeni velem...
2013. aug. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is neked az a véleményem hogy a Bak nő nem kapható olyan könnyen mint a többi és ezért hanyagolnak sokszor minket, és miután látják hogy valaki célba érne nálunk jönnek és mindent elszúrnak.
2013. aug. 15. 11:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is Bak nő vagyok, nekem is csak egy vágyam van... boldog lenni.

A volt párom, aki szintén Bak, képtelen volt észrevenni és meghallani a szükségleteimet (több figyelem, több szeretetkimutatás, több közös program és ez majd több szexet is eredményez...) na nem állt össze neki a kép, sajnos :(

Most is kerülget egy Bak lányt, na az a könnyűvérű fajtából van.. remélem rájön, hogy aki túl gyorsan megadja magát, az annyit is ér.

(én sem várok a végtelenségig, de adjuk már meg a módját, pár hetet várjunk már az elsőre.. :$)

2013. aug. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez igaz. A bak pasi nagyon rideg szerintem is kapcsolatokban, szexben is érzéketlen, durvább.
2013. aug. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én nem akarom soha beadni a derekam mert minek? hogy ne becsüljön meg? oké lehet vágyunk arra az együttlétre de megoldható egy darabig hogy magunk csináljuk meg. Noha ez nem is rám vall . Mert barátomnak volt ilyen problémája. 2hónap után beadtam a derekam.
2013. aug. 15. 12:49
 7/7 anonim ***** válasza:

akikkel bakokkal találkoztam... hát nagyon nehezen jutottak el a kapcsolatig. rettentő félelmekkel vannak tele, nem mutatják ki az érzéseiket.

hidegnek tűnnek, nincsenek benne a buliban.

ezt nem a szexre értem, hanem pl. valaki elhívná őket egy azonnali sétarepülésre, csípőből nemet mondanának.

spontanelitás nincs bennük.

meg a pénzt számolgatják görcsösen, pedig egyszer élünk.

és sokan, ha nagy nehezen beengedtek valakit a szívükbe, azt szinte magukhoz kényszerítik... egy bak ismerősömet halálosan megalázta a pasija, összevissza csalta az exével, kiderült... és a nő foggal-körömmel ragaszkodott a "boldogságához". mondanom se kell, minden volt abban csak öröm nem.

Másik ismerősöm is így van, ő meg betegesen ellenőrízgeti a párját.

Nehezen változtatnak.

2013. aug. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!