Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, létezik ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, létezik ilyen eset?

Figyelt kérdés
Létezik az, hogy a sors egy ,,férfit" nem a nőknek teremtett? Vajon miért nincs 23 éves fejjel sok ismerős barátnőm, és miért nem volt részem sose kalandokban? Sose jöttek hozzám komolyabb szándékokkal ismerkedni, nem nyomultak rám, holott rajtam kívül majdnem mindenkit akarva akaratlanul elér az efféle szerencse. Komolyan úgy érzem, gyűlölnek, írtóznak tőlem a nők, vagy a sors baszik ki velem szándékosan. Ha a külsőmön rágom magam, hogy biztosan azért, mert valamelyest vékonyabb vagyok az átlagnál, kapásból minimum 4-5 párt látok aznap elmenni a városközpontban kézen fogva, ahol az ipse ,,gyérebbül" néz ki, mint én, a nő meg egészen szép megjelenésű. Tudom, ez utóbbi mondat kissé nagyképűen hat, de ez a kőkemény igazság.
2011. szept. 6. 20:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Részvétem, sorstárs.
2011. szept. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ugyan már! Várod, hogy a sült galamb a szádba repüljön, ne csodálkozz!
2011. szept. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Még a végén kénytelen leszek meggyűlölni a nőket, pedig nem ez a vágyam, gondolhatjátok. Ebben a retkes rohadt életben sose volt szerencsém velük, na nem mintha sokat tettem volna az ügy érdekében, de másnak megadatik így is.
2011. szept. 6. 20:22
 4/12 anonim ***** válasza:
Sose mentek hozzád komoly szándékkal?! Te hány lányhoz mentél oda???????? Hányra nyomultál????? Mennyinek udvaroltál?????????
2011. szept. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Udvarolni? :D Ebben a világban nem ér semmit, inkább csak a nyomulás bunkó állat módjára, és az a kevés nő, akikkel talán lehetett volna több is haverságnál, sose adtak egyértelmű jelzéseket. Az egyiknek volt képe letöketlenezni, de mégis mire fel, ha nem adott teljesen zöld lámpát?
2011. szept. 6. 20:29
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
NEm a nőkkel van a gond, hanem a te fejedben. Az a cingár gyerek, akit láttál a csajjal és közötted csak annyi a különbség, hogy nem gyakorikérdéseken panaszkodik, hogy mennyire szar neki, hanem odament a csajhoz és megkérdezte, akar-e a barátnője lenni. Te mondod, hogy nincs szerencséd a nőkkel? Nem ismersz engem! Mégsem rinyálok, hogy nincs csajom, meg mennyire kicseszett velem az élet. Aki próbálkozik veszithet, aki meg sem próbálja már veszitett is. Őszintén szólva, hány nőhöz mentél oda az utóbbi hónapban? Nem sokhoz ugye? Csak nézted őket távolról, csorgattad a nyálad és szidtad, hogy milyen szemét, mert rád sem néz. Egy csaj sem fog térden csúszva könyörögni neked, hogy legyél a pasija. Az ilyen hozzáállás messziről látszik rajtad és hadd ne mondjam, hogy taszitja a csajokat. Ne töketlenkedj, hanem menj oda minden szembejövő csajhoz, aki megtetszik és ha egy hónap után, nem jön össze egy csaj sem akkor vagy te vagy nagyon béna (olyan meg nincs) vagy elismerem, hogy a nők tényleg szemetek és a világ minden problémája az ő lelkülön szárad (de ez meg nem fog bekövetkezni). :)
2011. szept. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne irigykedj.. inkább próbálkozz vagy lúzer maradsz.
2011. szept. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban! Valszeg nem nézel ki túl jól, ha ez a helyzet. Aki nálad "gyérebbül" néz ki, és mégis van bnője, az valszeg gazdag. A nőket külsővel meg pénzzel lehet megfogni, semmi mással.
2011. szept. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az a röhejes, hogy sokan észre vesznek. Vagy az arcomon akad meg a szemük, vagy azon lepődnek meg, hogy mennyire vékony vagyok, bár az 190 körüli magasságommal ez nyilván jobban jön ki, mint mondjuk 170el. Hallom is néha a hátam mögött, mikor összebeszélnek egymással, szóval nem néznek levegőnek. Az viszont nyilván az én saram, hogy nem is próbálkozok a nulla tapasztalatommal, főleg, hogy a mai 13-14 évesek is úgy dugnak, mint a nyulak.
2011. szept. 6. 20:40
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is vékony vagyok, meg csúnya is. Bár a nők visszajelzése szerint nem vagyok az, amúgy meg tudom magamról, hogy nem vagyok valami alpachino... ennyi, elfogadtam magam, tudom magamról az igazságot de ennyi a trükköm, most is van egy csodaszép barátnőm, akit szívből szeretek és ő viszont szeret engem. Élni kell és nem folyton panaszkodni, gondolkodni, hanem érezni és tapasztalni.

17/F

2011. szept. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!