Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan kell értelmezni pontosa...

Hogyan kell értelmezni pontosan ezt?

Figyelt kérdés

Asztrológustól rákérdeztem egy kollegámra, hogy horoszkópunk alapján össze illünk e.

Azt válaszolta rá, hogy ezzel a pasival jók az állásaink. Lehet hogy ő lesz a befutó, lehet, hogy nem.

Ez mit jelent pontosan, hogy jelen pillanatban olyanok a csillagok állásai hogy összeillünk, vagy úgy egészen teljesen összeillünk a születési időnk alapján?


2013. aug. 17. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ennyi adatból következtetett erre, így sem megerősíteni, sem alátámasztani nem tudom.

... de még megcáfolni sem!

2013. aug. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy Gandalf jöttére 5 nap múlva kell számítanunk, pirkadatkor, kelet felől, négykézláb...
2013. aug. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyébként így igaz, semmit nem mondott. Pontosan azt mondta, hogy 50-50%. Vagy bejön, vagy nem! Ezt bárki meg tudja jósolni.
2013. aug. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez volt az asztrológusok "nemtudom"-ja. Ne a csillagokban bízzatok, hanem magatokban!
2013. aug. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megdöbbentő, hogy ilyesmikben hisznek még emberek. Ezek teljes jogú polgárok, szavazati joggal stb. Ezért megy a sok ostobaság a szennytévékben, tisztánlátók, jövőmondók stb.
2013. aug. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én megtanultam az asztrológiát,és úgy találtam nem jönnek be a történések.


De mivel továbbra is hiszek benne,úgy gondoltam belépek a Magyar Csillagászati Egyesületbe.


"S lőn világosság" semmi nem ott halad,mint a fantasztikus efemeridájukban van,ami alapján jósolnak.


Olyannyira nem,hogy a Szaturnusz náluk a skorpió közepe felé halad,ehhez képest még az eggyel előző csillagképbe sem ment be,szóval még a mérlegbe sem,mert még a szűz legvégén van.

Az Uránusz szintén nem a kos közepén van stb,hanem a halak közepén,de még sorolhatnám,Pedig az MCSE-ben,Magyarországra van megcsinálva az egész.


Ha nem hiszed járj utána.

2013. aug. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!