Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió nő, bak férfi mennyire...

Skorpió nő, bak férfi mennyire illik össze párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
az aszcendensek: neki és nekem is szűz.

2013. szept. 7. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
tűrhetően. úgy értem nem veszélyes.
2013. szept. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Munkaviszonyban többször láttam már skorpió férfit mint főnököt és bak férfit, mint alkalmazottat. Mindkét esetben a skorpió kihasználta a bakot, aki ott rontotta el, hogy nem szállt ki rögtön a skorpió játékából, amikor kellett volna. A skorpió éppen az ilyeneket vadássza :) - egy kis naív tekintet és már véged is.

Magánéletben is ilyen lehet ez a viszony nagy valószínűséggel :).

2013. szept. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
"Igazi nagy elégtétel a Skorpiónak, hogy a Bak józan hűvösségéből is képes forró szenvedélyt csiholni. Feltehetőleg a Bak többé rá sem akar nézni majd másra. Ennek ellenére a Skorpió túl bonyolult a Baknak, aki viszont csak sokára tudja viszonozni párja mély szenvedélyességét. Az élet anyagi oldalát érintő kérdésekben egyetértenek. A diszkréció, a kemény munka a hűség, a kényelem szeretete, a komolyság boldog párrá kovácsolja össze őket. A Bak hallgatagabb természetét a Skorpió nem találja visszatetszőnek, amit a Bak rendkívüli módon értékel benne. Jó gyakorlati érzékükkel csodássá tehetik egymás életét."
2013. okt. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gabor44 válasza:
Ossze illenek... bar idovel a skorpio szokott szeretot tartani... de amugy ha nem lepnek felre..akkor jo parositas...
2013. okt. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!