Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek jegyű nők, milyen...

Ikrek jegyű nők, milyen csillagjegyű pasit választottatok, és milyen a kapcsolat?

Figyelt kérdés

2013. szept. 21. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Ikrek vagyok (nő)


Az első férjem oroszlán volt. Hatalmas tévedés volt az egész házasságunk. Hamar el is váltunk.

A második férjem mérleg. 12 éve élünk együtt. Még ma is tombolnak az érzelmek. Ez tökéletes választás volt..

Bár szerintem semmi köze az asztrológiához..

2013. szept. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Nem vagyok Ikrek, de azért kíváncsi vagyok, hogy az Ikrek nőknek miért nem jön be az Oroszlán pasi. Elég sok ilyen párosítást látok :), s olyat is, hogy az Ikrek nő hamar kilép a kapcsolatból. Nem értem :).
2013. szept. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%

Én ikrek vagyok, és az én volt férjem is oroszlán volt. 13 év után váltam el, én akartam.

Hogy mi volt a gond vele??

A férjem

- egoista

- uralkodni akart

- csak az volt jó amit ő mondott, vagy tett

- egyszerűen nem érezte szükségét annak, hogy nőként kezeljen

- nem foglalkozott velem.

- Csakis minden róla szólhatott

- ha nem úgy volt ahogy ő akarta, napokig tudott duzzogni

- az anyja volt az első

- neki olyan hogy kirándulás, nyaralás, pihenés nem kellett.Így a családjának sem kellett.

13 év alatt egyszer nem voltunk közösen nyaralni sehol, pedig anyagilag megtehettük volna.


Így inkább kiléptem a házasságból, és élni kezdtem.

38/N

2013. szept. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
73%
Ikrek nö vagyok a vólegényem bika jol kijövünk jo néha veszekedünk dehát ki nem de a horoszkop szerint nem illünk össze ugy tudom
2013. szept. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem véletlen, hogy az ikrek nők beleszeretnek az oroszlánokba. Nekem is nagyon szimpatikusak, de hosszú távon lehet, hogy nem viselném el őket.

Akkor lehet, hogy a mérleg a befutó? Azt még nem próbáltam. :)

Az ikrek-bika párosítás elvileg tényleg nem nyerő. Biztos az aszcendense erősebb. Nekem egy bika nem lenne eléggé izgalmas.

2013. szept. 22. 09:10
 6/8 anonim ***** válasza:
42%

Ikrek nőként mondom hogy nekem a kos férfiak dinamizmusa , lendülete jön be leginkább!Mellettük, nem unatkozom sosem....viszont túl egoisták, sokat beszélnek, ami jó, de nem szeretik ha a nő többet beszél mint ők..mert túl énközpontúak, és önzőek!Ezt komolyan állitom!

Mérleg, Rák, Halak nekem túl gyenge, és mellettünk nem érzem nőnek magam, mivelhogy nőiesebbek férfiként jellemre finomabbak, igy valahogy előjön a dominánsabb részem.

Oroszlánokkal jól kijövök, bár nem volt oroszlán pasim, öcsém oroszlán, őt nem mondanám egosnak, de teljesen igaz az hogy vezetői hajlamúak, és minden amit irnak az oroszlánokról.Bika jegy nekem sem vpnzó, pedig a vénuszom a bika jegyben áll.

Skorpió férfiakba botlottam leginkább, de elég erős és arrogáns jegy, viszont vonzanak, kosok skorpiók leginkább.Bakokkal nagyon nem jövök ki, falramászunk egymástól, nem birják elviselni az én izgágaságomat...nem sorolom, egyszer le is szólt egy bak férfi hogy ne rohanjak állandóan, és ők a tipikus női szerepet keresik egy nőben, aki főz, most, aki mellett kényelmesen és nyugodtan élhetnek....

26 N

2013. szept. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ikrek nő vagyok és az én párom is mérleg.

Én még véletlenül sem mondhatnám rá, hogy túl gyenge vagy nőies lenne.. Nagydarab kopsz srác, aki sokkal magasabb testesebb mint én. Igaz férfi. Erős is, hiszen egy harcművészet lelkes követője. Hatalmas humora van, nincs olyan nap hogy ne nevettessen meg..


Az oroszlán férfiakat onnan ismerem, hogy a 21 éves fiam oroszlán. Imádom, de el kell ismernem hogy igencsak egoista, és mindig a központban akar lenni. Elég uralkodó típus..Határozott egyéniség, néha bizony zavaró hogy engem az anyját is irányítaná ha engedném..Bizony az én ikrek temperamentumommal sokszor összetudunk ám zördülni..

2013. szept. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem Anyu Halak,aszcedense Kos, igy nagyon összetudunk zördülni, mert érzékeny sértősékeny és indulatos, én ikrek vagyok, de a marsom a rákban áll, igy én is ezt a onalat viszem...nem tudom ennek köszönhető vagy sokszor ezt a viselkedésmódot éreztették, vagy láttam a családomban, de nem tudott higgadt ember lenni, ez az ikrke nyugtalanságának is köszönhető..lehet
2013. szept. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!