Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A bak férfiak tényleg csak a...

A bak férfiak tényleg csak a munkájuknak élnek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 22. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez hülye.
2013. szept. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt egyszer egy bak barátom,nehéz volt vele ilyen téren mert nagyon pénz éhes volt szóban hajtotta is a munkát engem képes volt lelustázni 12 óra meló mellett na meg a kijelentette ha én gazdag lennék el venne feleségül.De ő egyébként soha nem nősül meg agglegény marad.Na de ez csak egy bak pasi,lehet h más nem ilyen.
2013. szept. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
ne a horoszkópja lapján ítélj meg egy ember én is bak, vagyok és egyáltalán nem élek a munkámnak bevallom ezzel még senkisem vádolt meg. :D
2013. szept. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A 2-es válaszolóhoz nagyon hasonló tapasztalataim nekem is voltak. Ahányat bak srácok ismerek, az mind ilyeneket mondott: "Mennyit fizetsz az információékrt?", "Végre megvan az új kocsim", aminek legalább úgy örült, mert egy jó párkapcsolatnak. Soha nem láttam részükről a barátnőjük felé forró öleléseket, puszikat, csókokat sem az utcán, sem pedig pl. házibuliban, vagy kisebb társaságokban. Szexben pedig szintén ugyanezt a ridegségén éreztem bak srácoknál, érzelem mentes csak "odalökött" fogdosások és utasítgatások. Nem tudom, de mások sokkal melegszívűbbek, kedvesebbek.

Szerintem is nagyon anyagiasak. Az is lehet, hogy anyagilag mindent megtesznek a kapcsolatért, családért, de hogy érzelmeket és szeretetet alig adnak ki magukból, az biztos. Pontosan ugyanilyen ridegek a bak nők is a gyermekükkel és kedvesükkel.

A leginkább az az érdekes, hogy mindkettő mennyire el tudja játszani azt, hogy mennyire szereti az embereket, hogy meghallgatnak, stb., de voltaképpen csak kihasználnak vagy akkor vagy később, mint üzleti kapcsolatot.

2013. szept. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt el kell mondanom a szexben én azt tapasztaltam h az exem eléggé odaadó és gyengéd volt.Bak volt.De nem volt valami fantázia dús az igaz.
2013. szept. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem csak annak, de tény,hogy szeretik a pénzt.

(Viszont nem szívesen válnak meg tőle....:) )


Viszont szívós,és kitartó minden területen a Bak.

2013. szept. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok én vagyok a 3-mas válaszoló és én nem szeretem a pénz, hanem imádom a pénz, a mindenem pénz, beszél kutya ugat Üdv a bak. :D
2013. szept. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A horoszkóp nagyon ritkán igaz... egyszer lááttm hogy a mérleg és a bikaa nem házasságra való,viszont van olyan bika és mérleg ismerősöm aki már 40 éve házas!!!!
2013. okt. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!