Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak férfihez milyen csillagjeg...

Bak férfihez milyen csillagjegyű nő illik tapasztalat alapján?

Figyelt kérdés
Aki nem hisz az ilyen dolgokban, ne írjon! Köszönöm.
2013. szept. 26. 08:37
1 2
 11/12 Gabor44 válasza:
Bak ferfi eloszor is fontos hanyadikan szuletett es mi az aszcendense ez szerint valtozik kivel talal ...de leginkabb a szuzel jon ki mert az megerti... egy skorpio tudja leghamarabb levennni a labarol.. es egy bikaba lehet szerelmes... egy bika no az az igazi Jackpot.. ;)
2013. okt. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%

Ez vicces, én is csak keresek és kutatok, mert lépni azt nem merek, a kis komfort zónámat elhagyni nem tudom, hiszen mindig gátat szabok magamnak, hogy majd a jövőben megtudjam teremteni mindazt melyet életem szerelmének adhatok (Akit még nem is ismerek, vagyis csak azt hittem, hogy ismerek). Életem első párkapcsolata egy ikrek lánnyal volt, akivel szerettük egymást, de hát tudjátok milyenek az ikrek, egyszer így, egyszer úgy viselkednek, és éreznek. Sajnos csak a nyarakat tudtuk együtt tölteni, és az utolsó két évünkben jutottunk olyan szintre, hogy beérjen kapcsolatunk, de ekkor "összetörte", inkább megsérült kicsiny szívem, s elrejtettem egy széfbe, melyet senki ki nem nyithat. Szép lassan elfeledtem, s mikor újra találkoztunk megfagyott a levegő, már nem tudtam úgy tekinteni rá, és már barátként sem. Teljesen bezárkóztam előtte. Az utolsó vakáción írtunk egy levelet egymásnak, s az ő levelében a legfájdalmasabb szavak voltak: maradjunk csak barátok. Szóval lehet, hogy a horoszkóp, azaz a jellemrajzok alapján lehet párosítgatni, és kivétel erősíti a szabályt, de akárhogy is legyen, a lényeg, hogy szeresse egymást két ember, és aki azt mondja hogy csak a belső számít, az hazudik. :D


Amit tanácsolni tudok, hogy olvasgasd el a saját jellemrajzod, horoszkópod, és bármilyen negatív részben, amiben igazságot vélsz felfedezni önmagadról, azt próbáld meg tudatosan leküzdeni. A kérdésre pedig megannyi válasz van az interneten, nehéz kiszedni belőle. Legalábbis amit én leszűrtem belőle az ez:


Föld-Föld (szűz-bak-bika):

pozitívum: megértitek egymást

negatívum: ellaposodhat a kapcsolat, ha senki sem mozdul meg, hogy pl programot csináljatok.


Föld-Víz (bak-halak-skorpió-rák) :

pozitívum: (vonzalom) halakkal hamar egymásra találunk, skorpióktól elcsábulunk, rákokkal jól kijövünk

negatívum: föld+víz=sár, azaz totál lagymatag az egész, tehát ellaposodhat.


Föld-Tűz: (bak-oroszlán-kos-nyilas)

pozitívum: szintén a vonzalom, és a csodálat, a föld szilárd, stabil, a tűz lobbanékony, meleg, elbűvölő táncot jár.

negatívum: a föld kitudja oltani a tüzet, melyet a tűz nem preferál, elfojtja a szabad táncát, röghöz köti.


S végül...


Föld-Szél (bak-ikrek-mérleg-vízöntő)

Pozitívum: ??? ez jó kérdés. Igazság szerint én személy szerint csodáltam egy vízöntő lányt, de az észre se vett engem, maximum egy-két poénomon, és bohóckodásomon nevetett. Na ez volt ami jól esett, és innentől kezdve őt bálványoztam. Nem lett belőle semmi.

Negatívum: semmi közük nincs egymáshoz, mondhatni ég és föld. :D a helyzet az, hogy a föld nem tudja a maga megszokott módján korlátozni, elérhetetlen számára, a levegő pedig épp hogy csak súrolja a földet.


No, ennyit tudtam elmondani erről a dologról, ez a véleményem és tapasztalatom, aztán vagy segít, vagy nem. Mondjuk ahogy elnézem kicsit megkésve, azóta lehet már sikerült neked valami. :D

2018. júl. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!