Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Illik a bak nő a rák férfihoz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik a bak nő a rák férfihoz? Valakinek ilyen tapasztalata? Ki illik a bak nőhöz? Tapasztalat érdekel!

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 19:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%

Ez egy hülye horoszkópos baromság. Már megbocsáss.

Nem azon múlik mit ír a horoszkópod, ha hiszel benn igen akkor teljesülni fog mert hittél benn. Aki nemhisz benn annak nemteljesül...

2009. aug. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%
Sztem nem. Alapból a rák fiúk kissé "puhák" és álmodozóak, kívánjék a törődést, a bak lányok meg földhözragadtak,reálisan gondolkozók... sztem nem, de mindig vannak kivételek :)
2009. aug. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Szia!Elviekben igen ,mi pont így vagyunk a barátommal és lekopogom eddig jól megvagyunk . 19/L
2009. aug. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

köszi, mert én úgy vettem észre, hogy a gyengéd rák pasi és az erős bak nő kiegészítik egymást :-)

Azért várok még véleményeket, ha vkik így vannak:-)

2009. aug. 6. 20:06
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
mekkora marhaság, sohasem nézegetem a kiszemelt "jegyét" h összeillünk-e vagy sem, banyek
2009. aug. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%
Mivel pontosan 180 fokra van a két zodiákusjegy kiegészítik egymást, csak klasszikusan a bak a fiú, aki kenyeret keres, határozott racionális, a rák a leány, az anya a gondoskodó.A baj a szerepcsere miatt állhat elő.
2009. aug. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%
A bak nő ne járjon rák férfival mert természetellenes! Járjon bakkal, kecskével, kossal meg birkával! Külömben olyan, mintha egy szűz halakba lenne szerelmes!
2009. aug. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
15%

A sok idióta meg lepontozza azokat, akik nem hisznek ebben a marhaságokban...

Igen, pontozzatok le engem is. Ez krva nagy hülyeség.

2009. aug. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
40%
Nemtudom, hogy a bak nő illik-e hozzá és szűz nő vagyok, a pasim rák. a rákok nagyon érzékenyek, kissé sértődékenyek, de ugyanakkor romantikusak és mindig kimutatják az érzéseiket, úgyhogy mellette nem kell félned, hogy "megfojtod a szerelmeddel", mert neki is szüksége van arra hogy mások kimutassák szeretetüket. Emellett gyengédek, humorosak, intelligensek, egyben barátok is. Nekem bejött a rák férfi...
2009. aug. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Mindenki buta aki nem hisz ebben!!!!!

Majdnem 100%.ban igaz, amit a családtagjaimról ír, és az ismerőseimről! Amúgy a napi és a havi horoszkóp hülyeség, ezt beismerem!

Az egyik hosszászólóhoz, még annyit, hogy én bak nő vagyok, tehát domináns... és nem viselek el domináns férfit (pl. kos, oroszlán) Tehát nekem a nyerő a kedvesebb, odaadóbb, gyengédebb pasik! És a rákok a környezetemben ilyenek!

Esetleg szűz, bika, halak???

Én csak az ebben hívőkre vagyok kíváncsi!!!!

2009. aug. 7. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!