Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ti Bak csillag jeggyel rendelk...

Ti Bak csillag jeggyel rendelkező emberek, miért tűntök el, folyamatosan, sokszor "ok nélkül"?

Figyelt kérdés

Van több ismerősöm is, aki ezzel a jeggyel született, és azt veszem észre, hogy mindegyiknél izgi, ha el tünik egy idöre, csak ugy akár szó nélkül felszívódik...

Tényleg szeretném tudni, mi az ami egy bak jegyű embernek igazán szüksége van? Meg többnyire mi az őszinte, hogy tényleg szeretnek élni, küzdeni, vagy ez inkább csak látszat!? /én többnyire ezt tapasztalom/

Mostanában is meg ismerkedtem egy "Bakkal", akivel sokat nevettünk, és imádtunk beszélgetni, már az elején, és most anélkül hogy történt volna valami, ő csak annyit mondott:"Most egy darabig eltünök, remélem segítettem"

Nem értem, hazugság volt, vagy csak félnek?



2013. szept. 29. 00:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom, de ezek a bakok ilyenek.


Egy szintén bak, és most eltűnök..ne keress.

2013. szept. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
KÖSZ
2013. szept. 29. 01:30
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Hát én magamról annyit tudok elmondani mint bakról, hogy addig nyújt élményt valami ameddig tud újat mutatni. Ha már ismerem mint a tenyeremet és unom akkor továbbállok. A folyamatos ismételgetések számomra a halált juttatják eszembe, de nem testileg hanem lelkileg, ami gázabb mint a testi halál, mert igazából a léleknek kéne folyamatosan fejlődnie ami a minél több tapasztalat szerzéssel interakcióba lépéssel a világgal lehetséges, és ha egy dologban ragadok le azzal nem érzem, hogy élek. Aztán lehet, hogy később visszatérek, mert lehet, hogy a stagnálást én váltom ki a másikban, illetve arra van fókuszálva a tudatom amit már ismerek, és hogy új dolgokat legyek képes észrevenni ahhoz egy új dologgal kell megismerkednem, és ezekkel az új ismeretekkel, vagy az e hatására történő más irányú rátekintéssel képes vagyok ismét újat tanulni a régitől. Szerintem nem félelem, inkább az igazi lelki fejlődésre való vágy ami eltüntet.
2013. szept. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Hát én elég önfejű vagyok, ha akarok valamit amit a fejembe veszek, akkor nincs az az isten, ami megállíthat... elég nehen látom be, ha azt hiszem igazam van, de közben nem... Nagyon elveszek a részletekben, mindenre oda akarok figyelni, de ebből inkább az van, hogy kicsúszik minden a kezem közül. Ezért inkább leadtam az igenyeimböl.

"egy a célom, hogy célom nelegyen,

az egóm, mint egy kiskutyát terelem"

Mindenki kegyetlen nyugodtnak tart, de aki igazán ismer az azt mondja, hogy nincs nálam idegbetegebb a világon :-D csak akivel törődnék, azért képes vagyok magammal is kiszűrni. Szeretem a rendet, de ha szejelség van az sem idegesit, ha jön vendég akkor nagyon nagy rendet tudok rakni. Azt az elvet vallom, hogy vagy rendesen vagy sehogy. Ha elkezdek valamit és komolyan is veszem, akkot az tökéletes kell hogy legyen :-) Meg lusta is vagyok, jobb ha én iranyitok... nem szeretem ha iranyitanak mert eddig csak a baj volt belőle. Nem igazán keresem a társaságot, mert nem félem a magányt és tudom, hogy most miről beszélek. Szeretek nevetni, mert inkább nevetek mint sirok :-) De annyit tudnék még írni... ha valakit érdekel egy bak undorító féreg XD akkor az majd szól :-)


Amugy nyugalom emberek! Nem tüntem el :-D

2013. szept. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
:,)
2013. okt. 2. 12:22
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Én egy Bak srác vagyok és most önmagam alapján és azt mondom amit más bakoknál is láttam tehát ezzel arra akarok utalni, hogy többségben ilyenek vagyunk.


Szóval szedem pontokba.

- Ha egy társaságban nem érzem jól magam, nem megyek oda többet meg se próbálok új esélyt adni, de ha esetleg sokszor rá vagyok kényszerülve arra a társaságra, igyekszem kerülni minél többet olyan helyen lenni ahol nem látom hallom őket.


- Egyszer mond valaki olyat amivel megsért képes vagyok arra, egy életre nem állok vele szóba.


- Soha nem mondjuk meg mire gondolunk, rébuszban utalunk rá, neked kell kitalálni, hogy mi az.


- Imádom, ha tőlem bocsánatot kérnek, de én nem kérek soha


erre: "Most egy darabig eltünök, remélem segítettem", bak észjárással mondom mert én is ilyen vagyok, azért mondta ezt mert valószínűleg utaltál arra, hogy nem akarod látni valamikor, vagy valamit félre értett, mi bakok rohad hajlamosak vagyunk a félreértésekre.


És bevallom, eszméletlen nehéz esetek vagyunk, tényleg ember legyen a talpán aki mellettünk meg marad


Bak

25 F

2013. okt. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
és még annyi, hogy amit a #4 írt az 100%-ig igaz rám is :)
2013. okt. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
:) Nagyon cukik vagytok, köszönöm :))
2013. okt. 6. 23:36
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
nem olvastam végig, a válaszokat sem, csak a kérdést, direkt, hogy ne árnyaljam túl a válaszom: én egyszerűen csak baromira vágyok a magányra, hogy feltöltődhessek, legalábbis többre, mint a megszokott átlag, ennek lehet, hogy van köze a csillagjegyemhez, lehet, hogy nincs
2013. okt. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%

na elolvastam, mi bakok sem vagyunk mind egyformák :D

viszont #3 annyira a lelkemből szólt, annyira tisztán és rajtam túlmutatóan megfogalmazta, amit mindig is éreztem, hogy kedvem lenne megölelgetni :))))

2013. okt. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!