Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nők! Ha horoszkóp alapján...

Nők! Ha horoszkóp alapján kellene párt választanotok, akkor melyik csillagjegyűt választanátok?

Figyelt kérdés

Valóságot picit kapcsoljuk ki!)

Tehát ha zsákbamacska lenne az ügy, nem tudnátok semmit az illetőkről, csak és kizárólag a csillagjegy infó alapján választhatnátok. Akkor kit?

És melyik csillagjegy, ami semmiképp sem jöhet szóba?

Esetleg a miértekről is írhattok.



2013. okt. 2. 23:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A radixom alapján egy halak pasi mérleg ascendenssel, szűz holddal, mert ez illene hozzám. :D
2013. okt. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%
Gorilla.
2013. okt. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
En kos vagyok es talan nyilast vizontot valasztanek. Szamomra nagyon szimpatikus emberek.Bar a ferjem kos mint en es priman kijovunk egymassal! :) Ami nem johet szoba az a szuz. Tapasztalat. Nem jovok ki jol veluk. Sem az oroszlanokkal es bikakkal. Skorpio pasit sem valasztanek hosszu tavra. NEm lehet oket meghoditani ugy igazan. Szamukra nem letezik femme fatale.
2013. okt. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Sosem döntenék napjegy alapján, mert tudom, hogy az messze édeskevés a jellemzéshez. Talán a "fő hármas", azaz a Nap, Hold és Ascendens ismerete már segítene, de ha csak a horoszkópja alapján kellene választanom, a jelölteket totál kielemezném, de legalábbis felrajzolnám a horoszkópját, és az alapján nézném meg, hogy érdemes-e megismerkednem az illetővel? Ezt viszont kizárólag akkor, ha MUSZÁJ lenne, mivel:

1. csak a napjegy semmit nem árul el róla. Jó esetben ha ez elég erős, akkor talán építhetek arra, hogy mi köré épülnek a döntései(és 1-2 jegyet jó eséllyel kizárnék, pl. kos, ha valamit a fejébe vesz, akkor is végigcsinálja, ha belegebed, de azért az sem lenne 100%-os kizárás), de egyébként elég, ha van egy Vénusza a Bikában vagy egy Merkúrja a Szűzben, és totálisan oda-vissza felülírhatja ez az egy apró részlet a teljes horoszkópját, pláne, ha egyébként vízöntőről van szó.

2. A horoszkóp továbbra sem egy kőbe vésett dolog, tehát nem arról van szó, hogy a kosok csakis fejjel tudnak menni a falnak, az oroszlánok meg leüvöltik a fejed, hanem arról, hogy HAJLAMOSAK az asztrológia által leírt tulajdonságokra, de ha ezzel tisztában vannak, és odafigyelnek rá, akkor egy egyébként roppant akaratos kos is felismerheti,hogy azért akarja betörni a vár főkapuját, mert egyébként ő egy kos, és ez a fajta, de ez esetben meglehet, hogy rossz döntés lenne tovább döngetni a kapukat, mert nem éri meg a sok hűhó a semmiért, és gyakorlatilag úrrá lesz a fejjel a falnak hozzáállásán. Persze, nehéz, de messze nem lehetetlen, sőt. :)

2013. okt. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
bak, vagy ikrek :D(bak vagyok)
2013. okt. 3. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

"de egyébként elég, ha van egy Vénusza a Bikában vagy egy Merkúrja a Szűzben,"

Mért, az mit jelent?

2013. okt. 3. 12:23
 7/16 anonim ***** válasza:
Oroszlán
2013. okt. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én Skorpió, és Bikát leginkább, úgy olvastam ez illik leginkább.
2013. okt. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én Mérleg vagyok, úgyhogy Mérleget.
2013. okt. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

halak vagy rák illene a horoszkóp szerint

a való életben is úgy jött ki hogy a párom halak (én skorpió)

ami nem jöhet szóba? talán a bak, hűvösek mint a jégcsap, legalábbis akiket ismerek

2013. okt. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!