Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerinted a bak jegyű személye...

Szerinted a bak jegyű személyeknek mi a legrosszabb tulajdonsága?

Figyelt kérdés
2013. okt. 4. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
a ridegség
2013. okt. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én is bak jegyű vagyok és nem vagyok rideg leginkább flegma. :D
2013. okt. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 piriiiiii ***** válasza:
100%

Én bak vagyok, és amit bennem utálnak, az a zárkózottság, meg az, hogyha elkezdek valamit mondani, sosem fejezem be, a felénél abbahagyom, és utána nem is lehet kihúzni belőlem a folytatást.

De leginkább az emberekkel való "talpraesetlenségemet" nem tudják tolerálni, amit rühellek. Semmi közük ahhoz, hogy hogyan ismerkedek, vagy hogyan nem.

Amúgy meg magamon kívül egy-két bak emberről tudok. Az egyik még gyerek, nagyon gyerek, a másik meg hozzám hasonló, nem dumál feleslegesen, és ugyanolyan jó zenét hallgat, mint én. Összeségében véve... azt hiszem, mi jó fejek vagyunk, csak túlságosan befelé fordulva.

2013. okt. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is bak vagyok. :)


Csatlakozom az előttem szólóhoz, bennem is a zárkózottságot nem szeretik. Meg az alapvető bizalmatlanságot, na azt nehezen lehet megnyerni nálam.

2013. okt. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Bak nőben és férfiban is sok helyen tapasztaltam az alattomos sz.rkavarást.
2013. okt. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A zárkózottság is egy taktika ...
2013. okt. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 piriiiiii ***** válasza:
Utolsó, ennyi erővel minden tett és gondolat egy taktika.
2013. okt. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én mint bak egyáltalán nem vagyok zárkózott gratulálok azoknak akik a csillagjegyűk alapján ítélnek meg egy embert. ejnye ejnye horoszkóposok. :D
2013. okt. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Olyan mint egy jéghegy........
2013. nov. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bak vagyok.

Bennem azt nem szeretik, hogy túlzottan karrierista vagyok.

Hiába szeretnének nagyon a szüleim kis unokákat, már 13 éves koromban tudtam, hogy nem akarok családot, hanem inkább a karrieremre, a munkámra koncentrálnék. De ha ne adj' isten egyszer férjhez megyek, akkor sem szeretnék majd szülni.

2014. jan. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!