Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Két nyilas mennyire illik...

Két nyilas mennyire illik össze a kapcsolatok terén? 17/L

Figyelt kérdés

2013. okt. 13. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem ez határozza meg a kapcsolatot.
2013. okt. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is nyilas vagyok, volt 2 nyilas párom, eddig valahogy nem sikerült velük a kapcsolat, pedig én szerettem volna.
2013. okt. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenesetre előnyösebb lehet, mint egy nyilas+LMP-s felállás :)
2013. okt. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Hát ma már elég kevés nyilas van, úgyhogy ragadd meg az alkalmat, csináljatok közös pogromokat. Hihihi-hahaha.
2013. okt. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha azt mondja valamelyik nagy tudós (ebbe a témába igen sok van), hogy felejtős, akkor dobod vagy mi? Hagyjuk már. Az elsőnek igaza van.
2013. okt. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak érdekel.
2013. okt. 13. 18:49
 7/9 anonim válasza:
Én nem igazán hiszek ezekben a dolgokban bár egy tipikus (fejjel a falnak) kos vagyok. De szerintem egy kapcsolatban nem a csillagjegy, az életkor vagy a vallás számit, hanem az, hogy szeretitek elfogadjátok és tisztelitek-e egymást. Ha itt valaki azt írja neked, hogy ez a kapcsolat halálra van ítélve akkor otthagyod? És ha a nagy Ő-t szalasztod el csak azért mert valaki olyan jártas az ilyen dolgokban, hogy csuhajja. Nem nekünk hanem neked kell eldönteni, hogy mit akarsz. És nem tőlünk kell megkérdezned hanem önmagadtól.
2013. okt. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

17 évesen semennyire, max rövid kapcsolatra és úgy igen.

De ezt csillagjegytől független mondom.


17 évesen még magadat és a céljaidat sem ismered teljesen, nemhogy elfogadj egy másik embert, aki ráadásul hasonlóképp van. Ebből vagy veszekedés és szakítás lesz, kivéve, ha baromi nagy szerencsétek van, és véletlen jól kijöttök mindenben.

2013. okt. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nyilas nő vagyok, volt nyilas párom, az a helyzet, hogy a hálószobai dolgot leszámítva úgy volt borzasztó, ahogy csak lehet... :D Egy próbát amúgy megér, és egyet értek a 7-es válaszoló meglátásával :)
2013. nov. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!