Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió jegyű férfihoz melyik...

Soaringsoul kérdése:

Skorpió jegyű férfihoz melyik jegy illik? Többi lent.

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat kérek! Én magam Skorpió napjeggyel, skorpió aszcendenssel és kos holdjeggyel rendelkezek. Tudom kemény, de ez van, ezzel kell "dolgozzak". Elsősorban a skorpió nővel, ill. még a bika vagy rák érdekel a kapcsolat. Köszönöm az értelmes válaszokat!

2013. okt. 20. 11:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Ha most azt mondanám, hogy a Skorpió jegyű férfihoz semmilyen jegy nem illik, akkor agglegény maradnál?
2013. okt. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem tartom valószínűnek. Köszönöm az őszinteségedet!
2013. okt. 20. 12:17
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Mielőtt neki állsz valakivel beszélgetni megkérdezed a csillagjegyét, és ha nem illik a skorpióhoz akkor szóba se állsz többet vele? Hülyeség. Ha valaki szimpatikus és jól elbeszélgettek, az a jó kapcsolat. Nincs összefüggésbe a holddal meg mit tudom én mikkel.
2013. okt. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
A többi vízjegy mindenképpen illik hozzád, illetve a vízöntő, bak, szűz jegyűek is.
2013. okt. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Dreigang ***** válasza:

A születési horoszkóp alapján készülő jellemrajzot évezredes tapasztalat alapján állítják össze, ez elérhető mindenki számára, hinni sem kell benne, hiszen ez egy ősi tudomány. Kérdés, hogy párkapcsolat szempontjából elfogadnád-e egy Oroszlán, vagy mondjuk egy Vízöntő tapasztalatát is, mert hiszen ők a napjegyük alapján egész más dolgokat tapasztalhattak (ezek irtóra relatív dolgok)? Az összeillőségi kérdés amúgy is erőteljesen összetettebb annál, mint hogy a 12 jegy alapján meg lehessen határozni.


Általánosságban: Bika, hiszen oppozíció (az ellentétek vonzása), Rák (trigon, így kevesebb kihívás várható a kapcsolatban, Skorpióval még lehet kiegyensúlyozott a többi égitest viszonya ahhoz, hogy kialakulhasson a hosszú távú harmónia. Skorpiónál Kos holdjegy: vagyis napjegyileg, aszcendensileg és holdjegyileg is tűz és víz:-)

Párnak egy levegős földjegy kombó lehet nyugis kiegészítő.

2013. okt. 22. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm Dreigang válaszát! Ilyen válaszra vártam.
2013. okt. 23. 09:10
 7/13 Dreigang ***** válasza:
Szívesen:-)
2013. okt. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sokszor az ellentétek ütik egymást hosszabb távon. Volt benne részem. Skorpió vagyok, s egy oroszlán volt a párom. Hosszabb távon nem működött volna, a folytonos "harc" miatt. De mondjuk én lány vagyok :)
2013. okt. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdemi válaszokat!
2013. okt. 26. 01:27
 10/13 anonim ***** válasza:

Én magam Bika vagyok,Oroszlán aszcendensel- A szerelmem dupla Skorpió(Nap jegye és az aszcendense is skorpió).

Tehát elég karakánok vagyunk mind a ketten.

Tök jól kijövünk minden téren.Imádom a hasonlóságot köztünk,de azt is hogy hit-vagy bármilyen kérdésekben eltudunk menni a végsőkig más nézőpontból.

Jól kiegészitjük egymást.

2013. nov. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!