Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért történik ez velem?

Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés

Lassan rá kellett jönnöm, hogy nem én szabom meg, hogy hogyan éljek és hogyan viselkedjek.

Mindenkinek a kiszolgáltattotja vagyok.

Ezt ugy értem, hogy amikor az emberek szemtelenek velem, olyankor nem tudok visszavágni, mert azt érzem, hogy nem érdemes.

De volt már ugy, hogy nem birtam megállni és kimondtam a magamét. Ilyenkor általában azt érzem, mintha meg lennék büntetve.

Tehát csak van valami, ami az embert nem hagyja érvényesülni, vagy mi a fene, hogy szinte születésem óta, nekem kuss a nevem bárkivel.


Sok alázást kapok csak ugy idegen emberektõl, akár utcán,akiket soha nem láttam.

Rá van valami irva az arcomra, komolyan nem értem!


2013. okt. 22. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert nem vagy istenkirály!
2013. okt. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dr.Anus válasza:
Az univerzumot szigorú törvények uralják,én meg hiszem hogy ezen törvények nem a véletlen folytán keletkeztek.
2013. nov. 10. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

05:28


Ezt most hogyan értsem,amit leirtál, kérlek részletesebben fejezd ki,ha lehet.köszi

2013. nov. 10. 17:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs önbizalmad az szerintem kisugárzik,ezt veszik észre az emberek és azért bántanak.
2013. dec. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!