Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért van az, hogy ha valami...

Miért van az, hogy ha valami jó történik velem, akkor fura gondolatok keringnek a fejemben?

Figyelt kérdés
2013. szept. 27. 21:40
 1/9 A kérdező kommentje:

Példának felhozzam, örülök egy ajándéknak és eközben a fejemben olyanok keringenek, hogy "baxa meg. minek. roohadt" meg ilyen zagyvaságok, holott én őszintén örülök, meg nem is szándékozok ilyeneket gondolni

Az agyam sokszor rájátszik erre. Örülök valaminek, erre ilyen butaságok keringenek a fejemben hogy "rohadjj meg, kuurvaéletbe" stb...

És lelkiismeretem van emiatt

nem tudom, találkoztatok már hasonlóval? Ez nem jó szerintem

2013. szept. 27. 21:40
 2/9 anonim ***** válasza:

Miota tapasztalod ezt ? Ha tizeneves vagy, akkor valoszinuleg kinovod, elmulik, ne aggodj miatta, inkabb fogd fol viccesen.

Netan a kornyezetebn valakik ilyen negativ gondolatokat mondanak, es tebenned ezek visszhangzanak ?


Esetleg kezdjel mantrazni vagy pozitiv tartalmu mondatot ismetelgetni, lehet ima is; mindig akkor, amikor eszreveszed a sajat negativ gondolataidat. Figyeld a gondolataid.

2013. szept. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne küzdj ellene, fogadd el, hogy vannak negatív gondolataid. Ilyenkor idegeskedés helyett egyszerűen csak fókuszálj valami jóra. Gondolataidat úgy irányíthatod a legkönnyebben ha kérdésekkel tereled. A kérdéseknek hatalmas ereje van. Jó kérdésre jó választ fog adni az agyad. Pl: mi a legjobb ebben? mivel segítettem ma másnak? mi az amiért hálás lehetek? mire vagy ma büszke? stb.
2013. szept. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az is zavarni szokott, hogy a gondolatomat esetleg más is meghallja, vagy hogy látszik rajtam a gondolat és az alapján kiszűri. Egyébként tizenéves vagyok, köszönöm a válaszokat.
2013. szept. 28. 18:05
 5/9 anonim válasza:
Én 11/L vagyok és velem is szoktak ilyenek lenni nem vagy egyedül. Én sem tudom hogy mi ez. De nekem mostanában egyre ritkább. Szerintem neked is el fog múlni.
2013. okt. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem is volt egy ilyen időszakom. Talán önbizalomhiányhoz, vagy bűntudathoz köthető. Én se tudtam megfejteni, de egy idő után elmúlt.
2013. okt. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ennyi idős koromban a nevetőgörcseimmel nem tudtam mit kezdeni. Elég kínos volt apám temetésén, vagy mikor az ofö üvöltözött velem, én meg nem, vagy alig bírtam visszafojtani a nevetést.
2013. okt. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Felnőtt vagyok már, nekem nem múlt el.
2013. okt. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezek nekem is szoktak lenni. A sátán műve is lehet, vigyázz, szerintem meditálj v. tisztítsd ki az agyad. Nekem pl. rossz kívánságok szoktak a fejemben táncolni, de nem örülök neki. 13/L Hány éves vagy?
2013. okt. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!