Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mik a tapasztalataitok,...

Mik a tapasztalataitok, véleményetek az oroszlán horoszkópú emberekről?

Figyelt kérdés

2013. okt. 23. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
konok, makacs, önfejű, csak a saját igazát hírdeti, ált sok energia van bennük, mindig készen állnak vmit tenni, nem szeretnek tétlenül ülni, van hogy nagy erővel rendelkeznek, vagy olyan a melójuk, ahol a fentebb elmondott tulajdonságok jól jönnek.
2013. okt. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

és milyen jegyűekkel jók, ill . rossz a kapcsolata egy oroszlán embernek?

pl.: a bikák esetében?

2013. okt. 23. 14:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szerelmi kapcsolatra gondolsz azt nem tudom (bár azt szokták mondani, jól összeillik a Bika meg az Oroszlán), de barátilag ált. jól megvagyok a Bikákkal. Szerintem jófejek.
2013. nov. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
(Én oroszlán vagyok)
2013. nov. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ami pozitív bennük:


- Hatalmas nagy akaraterővel rendelkeznek.

- Nagylelkűek.

- Ambiciózusak.

- Ha szeretnek, azt nagyon nagy lánggal teszik

- Optimisták, akik akármekkora katarzis után képesek felállni.

- Vezéregyéniségek.

- Az önbizalmuk megingathatatlan.


Ami negatív bennük:


- Az erős önbizalmuk sokszor egoistává teszi őket, olyannyira, hogy hajlamosak lehetnek a megalomániára.

- Más emberek gondjai-bajai, akik néha csak egy jó szót vagy simogatást várnának tőle, abszolút hidegen hagyják, az empátia nagyon nem az erősségük.

- Bár szenvedélyesek, de a nagy láng sokszor hamar kialszik náluk. A gyengédebb, tartósabb, odaadóbb érzelmek megélésre gyakran képtelenek, sőt szánalmas emberi gyengeségnek tartják, és taszítja őket.

- Az eltökéltségük, karrierizmusra való hajlamuk, néha elvakulttá teheti őket, annyira, hogy képesek másokon érzéketlenül áttaposni, a környezetüket felégetni.

2013. dec. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!