Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika nő, vízöntő férfi - mi a...

Bika nő, vízöntő férfi - mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek? Csak érdemleges válaszokat várok, poénzsákok kíméljenek!!!

#hakapeszi
2013. okt. 24. 17:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A bika nőket mindig olyan szerepben láttam, hogy kihasználják, szó szerint kiszipolyozzák a párjukat, barátaikat, családtagjukat és folytonos kontroll és birtoklás alatt tart. Vízöntő férfi pedig eléggé szorgalmas, viszont olykor naív is ahhoz, hogy ezt észrevegye.
2013. okt. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ebben van valami igazság! köszi a választ! És a vízöntő nagyon családcentrikus, de a saját családja is kihasználja...
2013. okt. 24. 17:25
 3/12 anonim ***** válasza:
Jaaah....van benne valami.
2013. okt. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
7%
A bika nő az a tehén. Hol voltál biológiaórán?
2013. okt. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%

1-es vagyok. Köszönöm, nem gondoltam, hogy ennyire beletrafáltam.

Tüzes jegyű nő vagyok és ugyanolyan tüzesnek látom a bika nőt is (nem kell félreérteni) és többször elképzeltem, hogy vajon egy pasinak milyen lehet vele. Másoktól hallottam azt, hogy mennyire posszeszív és alig tud szeretni, szerelmesnek lenni. Amit viszont rengeteg helyen és korosztályban láttam: gátlástalanul minden lépen kanál (ebben hasonlít a vízöntőre) és erős sz..rkavaró is, vigyázni kell vele. Én sem vagyok szent, de egy kicsit visszafogom magam.

Vízöntőről nem gondoltam, hogy kihasználja a családja.

2013. okt. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a vízöntő nem mindenlében kanál...hanem pont leszarja,a másik nyomorúságát,és még finom voltam.Az utolsó dologban helyel közzel egyetértek,kihasználja a családja....
2013. okt. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

kedves 1-es!! maximálisan igazad van!! a bikáknak tényleg vannak ilyen tulajdonságai! en magam is bika vagyok, valóban gya ekran jobban érdekel más élete mint a sajátom!és nagyon nehezen tudok féket rakni a pofámra!SAJNOS!!! tudom, hogy undorító dolog ez a pletyka, de akárhányszor elhatároztam h többet nem

csinálom, mégis késztetést érzek rá.

2013. okt. 24. 18:38
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

Csak nézek,és ámulok,hogy mennyi baromságot összehordtok a vízöntőkről.Szerintem jobban ismerem magam mint ti horoszkóp alapján engem,és elmondhatom,messze nem vagyok naiv.A "minden lében kanál" úgy szint nem passzol.A szorgalmasság pedig csak korlátozott:Amit szeretek azt teljes erővel,ami nem érdekel rá se nézek.

Egyedül az empátia hiánya jellemző rám ahogy azt 6-os megírta.


Na!4 állításból egy helyes!Ez szerintetek már bizonyíték erejű?

2013. okt. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kérdező:És messze nem vagyok családcentrikus.A hideg kiráz az egyterű autós,10 gyerekszobás,nagycsaládos élettől.Szóval 5 állításból egy helyes.Egyre jobb!
2013. okt. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek a 7-es válasza nagyon jól meg van fogalmazva és le a kalappal. Nem hiszem, hogy én magamról ilyen önismeretet tudtam volna készíteni. Lehet azért is, mert a Bika a hozzá közel álló emberekkel valóban melegszívű és törődő, igazi vendéglátó, emberbarát. Mindezeket én is eltanulhatnám tőle, s így a pletykáló tulajdonság már eltörpül :).

5 évig laktam amúgy egy szobában egy Bika jegyű munkatársnőmmel: nagyon jó volt a kapcsolatunk: ő hihetetlenül figyelmes természet, velem szemben mindig ridegen őszinte :P és kolerikus. Sokszor mosolyogtam rajta, de ő is rajtam. Intenzitással dolgoztunk, s most is tartjuk a kapcsolatot.

2013. okt. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!