Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak férfiak milyenek?

Bak férfiak milyenek?

Figyelt kérdés

mindenre kíváncsi vagyok. (szerelem,magánélet,hűség,szex)

Tapasztalatokat szívesen elfogadok :)



#horoszkóp;bak;férfi
2013. nov. 10. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Mivel senkibe sem lát bele az ember,főleg nem horoszkóp alapján.Van belőlük jó,és ritka szar...kérdés,te melyiket fogod ki.
2013. nov. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Bak

Szerelem terén a héten egy furcsa személlyel fog találkozni. Egy olyasvalakivel aki olyan dolgok alapján fogja megítélni, amikről ő maga nem tehet. Magánéletében legyen óvatos, ne engedjen a csábításnak, ne hagyja ott a jelenlegi kapcsolatát, ha pedig szingli, akkor ne hamarkodja el a döntést, várjon a megfelelő személyre. Szex terén ne féljen kipróbálni új dolgokat, szüksége van az izgalmas szexuális életre.

Munkahelyén lehet, hogy fel fogják bosszantani munkatársai, de ne kapja fel a vizet rájuk, ez csak alkalmi állapot. Próbáljon spórolni a héten, nem tudhatja mikor lesz szüksége a félretett pénzére.

<exedra horoszkópja>

hogy én ezért miért nem kapok pénzt...

2013. nov. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Talán olyanok lehetnek, mint akár én(Bak) ;)
2013. nov. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Nagy farkuk van.
2013. nov. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A párom bak neki nagyon jó humora van, szeret álmodozni néha kicsit naiv de nagyon magabiztos és férfias. A szex terén olyan mint egy hosszútáv futó, reggelig is bírná és mindig az van a szeme előtt hogy nekem mi esne jól, egyszóval nagyon figyelmes. A szerelemben és egyébként is nagyon romantikus és érzékeny. Lényegében ő nem mindenben hasonlít egy tipikus bakhoz de azért a makacsság benne is megvan. :)
2013. nov. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ha a férfi Bak-jegyű: Ügyesen és erőteljesen halad előre, ahogy a kecskebak kapaszkodik fel a hegycsúcsra. Inkább gyakorlatias, mint fantáziadús. Kedveli az erotikus játékszereket. A Bak-férfit a Szaturnusz irányítja, mely a kötelességteljesítésére ügyel. Így a Bak-szerető addig nem hagyja abba a szeretkezést, amíg mindkettőtök vágya ki nem elégült.

Ami még jobban feltüzeli: Nem szereti, ha irányítják. Azt viszont azt igen, ha éreztetik vele, hogy jól csinál valamit. Túlzottan korán viszont ne beszélj a titkos vágyaidról, mivel ezzel elriaszthatod a zárkózott Bak-férfit. Először kapjon tőled vonzalmat, gyengédséget, és csak utána mesélj neki vágyaidról.

2013. nov. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én általában reggel kimegyek rétre legelni, néha álmomban mekegek egy kettőt és alszok tovább.
2014. jan. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Miért alszik a csoportvezető?
2014. jan. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!