Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Akik párkapcsolati horoszkóppa...

Vizipityu kérdése:

Akik párkapcsolati horoszkóppal kapcsolatos kérdést tesznek fel, vajon mit tesznek a válasz után?

Figyelt kérdés
Tényleg csak kíváncsiságból kérdezem mert új vagyok még errefelé. Akik itt a fórumon megkérdezik, hogy egy bizonyos párosítás jó-e, mégis miért teszik? Számít az, hogy mi lesz a válasz? Ha valaki azt mondja, hogy "nem ez borzasztó párosítás", akkor az illető bele sem vág a kapcsolatba? Vagy alapból úgy áll a másikhoz, hogy húú vele nem lesz egyszerű? Nem kitolás ez a másik féllel szemben, hogy alapból így "hátrányból" indul? Csak azért meg valaki egy számítógép mögött azt mondta, hogy rossz? Ő onnan megítéli, hogy Te és Ő milyen emberek vagytok és hogyan fogtok viselkedni egy közös párkapcsolatban? Én nem mondom, hogy a nagy személyes elemzéseknek nincs értelme, de így látatlanba elég merész bármit is kijelenteni. Gondolom erre lehet mondani azt, hogy vannak jellemző vonások. Még ha ezt el is fogadom, akkor sem gondolom azt, hogy mindenkire 100%-osan rá lehetne húzni. Ha pedig vannak eltérések akkor már mi alapján mondjuk azt, hogy működik egy párosítás vagy sem? Én például ikrek férfi vagyok. Ebből szerintem senki nem fogja megmondani, hogy hogyan viselkedek az életben vagy épp a párkapcsolatomban. Sőt talán még én magam sem. Kérdezzétek meg a barátaimat a szüleimet, az élettársamat. Ők sokkal pontosabb véleményt tudnak formálni mint itt bárki a fórumon. Szóval csak annyi, hogy ennek mi értelme van? Max a kíváncsiság. Én magam is elolvastam a kapcsolatom elején ilyen általános jellemzést rám és a páromra. Csupán puszta kíváncsiságból. Semmit nem szűrtem le belőle és nem is vártam azt, hogy bekövetkezzen az ott leírtakból bármi is. Tehát inkább a kérdezőktől érdeklődném, hogy mi célból születnek ilyen kérdések? Bocsánat kissé kötözködőre sikerült az írásom, de komolyan nem ez volt a cél, csupán nem értem a dolgot.

2013. nov. 19. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Kiverik az illető Facebook-fotóira.
2013. nov. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dreigang ***** válasza:
Ha a kérdezőket csak általában az asztrológia érdekli, akkor csak annyit fognak hasznosítani a válaszokból, amennyire véleményt lehet formálni ennyi infóból (pl. napjegy). Ha komolyabban veszik a kelleténél, akkor viszont elég bizonytalanok lehetnek önmagukban, és a leendő párjuk már eleve valamekkora hátrányból indul.
2013. nov. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
elolvassák, de nem hiszem, h meg is fogadnák....anonym emberek válaszát.
2013. nov. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#1: Ott a pont :D. Ha meg lány, akkor tárcsázik egy jót.
2013. nov. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nem tudják, mennyi odafigyelés és kompromisszumkészség kell egy jó kapcsolathoz. Ezek az emberkék aztán, ha nem sikerül, nyugodtan rávágják, hát persze, hiszen nem illettünk össze.
2013. nov. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A legtöbben nem veszik ezt olyan komolyan, mint ahogy te leírod. Ennyire ne legyél zöldfülű!

Ez a horoszkóp inkább csak valami kapaszkodó egy átlag embernek, vagy csak játék. Aki véresen komolyan veszi, az beteg...


Aki párkapcsolatban él, és kérdez, az vagy csak arra kíváncsi, hogy tényleg oka a jó kapcsolatának, hogy összeillik a párjával a horoszkóp szerint, ez egy játék. Vagy ha rossz a kapcsolata és bizonytalan a párjában, akkor utánanéz, hogy vajon a horoszkóp szerint mi az ami bukatója lehet a kapcsolatuknak, és érdemes-e eszerint változtatni, ebben nincs semmi rossz. Az persze megint beteges, ha a horoszkópra fogja a rossz viszonyt...


Ha valakinek még nincs párja, kinézett esélyes sem, akkor csak puszta kíváncsiság, pótcselekvés.


Ha valaki épp ismerkedési fázisban van, de még nem tud mindent az illetőről, viszont fülig szerelmes, akkor meg szintén csak egy kapaszkodó, egy játék, hogy utána olvas a horoszkópjuknak... És ha jókat írnak, akkor nagyon örül.


Minden komolyabb alámerülés a horoszkópban az már beteges...

2013. nov. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is kérdeztem már ilyen összeillős horoszkópos dolgot, én pl azért kérdeztem mert nagyon sok oroszlán csillagjegyű ember vesz körül (családba és családon kívül is ) és tisztára ugyan olyanok belsőleg, ami nekem érdekes hogy még a testfelépítésük is hasonlít persze lehet hogy ez csak egy puszta véletlen, nem lehet tudni de én ezen csak mosolyogni szoktam. Ami a lényeg hogy úgy vettem észre hogy akiket vonzónak találok(fiúk) azok eddig oroszlán csillagjegyűek voltak, persze nem úgy ismerkedtem hogy oroszlán vagy bírlak, hanem ez utólag derült ki.:)és ezért szerintem érthető volt a kíváncsiság hogy vajon másnál is így van-e :D


ezzel azt akartam mondani hogy a legtöbb ember normális és csak kíváncsiságból kérdez ilyeneket ergo nem így dönti el hogy kit válasszon.

2014. ápr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!