Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hol lehet kapni horoszkóppal...

Hol lehet kapni horoszkóppal kapcsolatos szobrokat? Engem a nyilas érdekel, ami egy hátrafelé nyilazó kentaúr. Egy ilyen szobrot keresek, ki tud segíteni?

Figyelt kérdés

2012. okt. 24. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát oroszlánszobrokat a lánchídon láttam, bika szobrok is vannak egy XI. kerületi játszótéren,legalábbis kiskoromban mindig a bikás játszótérre mentünk,aztán fene tudja,lehet azóta leszedték őket. Ha viszont ikrek szobrot keresel,akkor bőven jó ha valamiből veszel két ugyanolyant.;) Vagy ha ez gyenge poén lenne,akkor ott van Romulus és Remus az anyafarkassal. Hát hmm,mérleg azzal Justiciát szokták ábrázolni,az igazságosság jelképe,az ő szobrától lophatsz 1et. Ha meg szüzet akarsz minden templomba van egy szűzmária szobor,de őket ne lopd el,mert rosszul fogják érezni magukat,és könnyezni kezdenek,aztán ne adj isten még kegyhellyé teszik a házadat,de akkor vele együtt megtalálják az oroszlánokat,bikákat,mérleget,romulust rémuszt,jaj és lőttek az egésznek. Netalántán ezt akarja.


Nyilas szobor amúgy sincs!

Jobb 5letem van!

Csinálj egyet!

Mondjuk...hmmm..agyagból,van ilyen szobrászszakkör,csak pár ezer egy félévre. Szerintem próbáld ki. Légy kreatív,és hajrá!^^

2012. okt. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keress egy ötvöst és elkészíti neked a nyilas szobrot ezüstből. Pici miniatűrben is. Kérdés, hogy áldozol e rá. Van e olyan fontos. Ajándéknak se utolsó
2012. okt. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!